Raadio 2 üllatab uuel hooajal uuenenud kavaga

Raadio 2 alustab tänasest uuendatud ja kohendatud sügiskavaga. Muudatused tulevad nii mõnegi saate eetriajas ning lisandub ka täiesti uusi saateid, saatejuhte ning DJ'sid.

Sügisel alustab Raadio 2 Eesti Rahvusringhäälingu kultuuriuudistele kõrval täiesti oma R2 kultuuriuudistega, mis on suunatud Raadio 2 kuulajat huvitavate kultuurisündmuste kajastamisele.

Uus saade sügishooajal on ka interaktiivne soovisaade "Kuulan R2-te!", mille käigus Raadio 2 oma rindereporter läheb otse tänavale inimeste muljeid ja laulusoove koguma.

Laupäeva päeval stardib uus persoonisaade "Elu Edetabelid", mida hakkab juhtima tuntud muusik ja Rabarocki eestvedaja Kristo Rajasaare. "Elu Edetabelid" on lõbus saade, kus on alati külas üks tuntud kultuuripersoon, kes räägib oma elu asjadest- elu kõige parem laul, elu kõige lahedama käiguga lugu jne.

Õhtune vöönd on sügisest jaotatud omamoodi roki, tantsumuusika ja Indie õhtuteks.

Esmaspäeva õhtusse on lisandunud uus saade "Haigla", kus mängivad tuntud Haigla Rulapargi DJ'd Ats Luik, Kristopher Luigend ja Jan Tomson.

Maarja Merivoo-Parro juhtimisel tuleb teisipäeva hilisõhtuti eetrisse uus saade "Ameerika hääled", kus tutvustatakse USA kolledžite raadiotes ilma tegevaid bände.

Laupäeva õhtuti stardib uus saade "Klubi R2", mis on justkui Raadio 2 enda ööklubi, kus astuvad igal nädalal üles uued DJ'd oma remiksidega. On ka oma resident DJ'd ja külalisesinejad. "Klubi R2" pakub õhtu alustamiseks kvaliteetset klubimuusikat.

Raadio 2 eetris jätkuvad muidugi ka vanemad ja populaarsemad saated nagu "Rahva Oma Kaitse", "Hallo, Kosmos!", "Muusikanõukogu", "Olukorrast Riigis" ja "Kuri Karjas".

Saadet "Kuri Karjas" hakkab sügisest koos Kaur Kenderiga vedama uus saatejuht Robert Kurvitz. Uus saatejuht on ka Raadio 2 teadussaatel "Puust ja punaseks", sest Madis Aesma asemel võtab saatejuhi ohjad Arko Oleski kõrval üle Helen Sürje.

Täpsemat infot leiad Raadio 2 kodulehelt.Vaata veel...
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}