Raadio 2 saadab oma kuulaja Simple Sessionile!

Sellel nädalavahetusel toimuv Simple Session on maailma juhtiv BMX ja rulavõistlus, mille üritused on olnud juba aastaid järjepidevalt välja müüdud ja mida internetiülekannete vahendusel on jälginud miljon vaatajat.

Raadio 2 jätkab iga-aastast koostööd Simple Sessioniga ka sellel aastal. Kolmapäeval külastavad saadet „Siin Me Oleme“ tüdrukute BMX võistlusest valminud filmi „Sister Session“ tegijad ja BMX-filmi „Bone Deth: Rotten“ Eesti osaline Kert Petersel.

Eesti noorte filmitegijate Helen Habakuki, Brett Astrid Võmma ning Doris Tääkeri eelmisel aastal Simple Sessionil vändatud lühidokk "Sister Session" erinevatest maailma nurkadest kokku tulnud grupi BMX-tüdrukute tahtejõust ja läbilöögisoovist spordialal, kus neil on raske üldist tunnustust leida. Film linastus rahvusvahelise jalgrattafilmide festivali Bicycle Film Festival raames ligi 30 suurlinnas üle maailma, kogudes suurt menu ja äramärkimist.

Neljapäeval võõrustavad „Siin Me Oleme“ saatejuhid rattabränd Subrosa meeskonda, kes võtavad kaasa oma juba mitu aastat marineerinud kauaoodatud filmi „G.U.T.I“., mis on ka Simple Sessioni filmifestivali lõpufilmiks. Täispikk DVD on Subrosale omaselt monokroomse koloriidiga, täis videolõike tiimi värvikatest sõitjatest, kellest igal ühel on teoses etendada ja välja mängida oma isikupärane peatükk sellest mammutteosest. Tegemist on filmi esilinsastusega ja kohale lennanud pea kogu filmi tegemises osalenud meeskond.

Reedel valivad KalendeR2 saatesse muusika Simple Sessioni DJ-d Ardo Kivi, Kaarel Nõmmik ja Birgit "VonBi" Pauklin.

Kõikidel BMX ja rulaspordifännidel on võimalik Raadio 2 vahendusel ka ise Simple sessionist osa saada - selle nädala „Siin Me Oleme“ saadetes loosivad saatejuhid Tõnu Pedaru ja Laura Kõrvits ka iga päev ühe kutse festivalile, lisaks teeb meie reporter neljapäeval ja reedel toimuvatest treeningutest ülekandeklipi ning pühapäeval toimuv legendaarne festivali afterparty on ka üks meie juubelituuri pidudest.


Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}