Eurovisioonile koos Mart Juure ja Andrus Kivirähkiga!

Hoiame koos Birgitile pöialt

Laupäeval saab Malmös lõpule järjekordne Eurovisiooni tsükkel. Eestit esindav Birgit Õigemeel jõudis teisipäeval toimunud poolfinaalist edasi finaali ning loomulikult kannab finaalvõistlust koos Mart Juure ja Andrus Kivirähki kommentaaridega üle ka Raadio 2. Otseülekanne algab koos teleülekandega õhtul kell kümme ja lõpeb kell pool kaks öösel.

Eurovisiooni saab järjekordselt vaadata nii televiisorist, mobiiltelefonist kui ka otse interneti vahendusel.

Mobiiltelefoniga saab otseülekandeid jälgida aadressil http://m.err.ee
Kui soovite seda teha läbi mobiilse aplikatsiooni, siis seda saab alla laadida järgmistelt linkidelt:
iPhone
Android
WindowsPhone
Facebookis saab ERR-i otseülekandeid vaadata SIIN

Internetist saab otseülekannet jälgida siin http://otse.err.ee/eurovisioon/ kusjuures II poolfinaali ja finaali ajal saate valida, kas soovite ETV otsepilti jälgida originaal-, Raadio 2 või venekeelsete kommentaaridega.

Ka harjumuspärasel moel lihtsalt televiisorist ETV kanali vahendusel eurovisiooni jälgival muusikasõbral on nüüd hea võimalus vaadata otsepilti koos Mart Juure ja Andrus Kivirähki mõnusa huumoriga vürtsitatud kommentaaridega. Selleks tuleb digiboksi puldil otsida üles koht, kus saab saate heliriba vahetada ja valida selleks kanal, kus heli mängib vana hea Raadio 2.

Ja see pole veel kõik! Elioni võrgus olevad eurogurmaanid saavad naudiskleda Eurovisiooni ülekannet selleks spetsiaalselt avatud HD kanalis, mis võimaldab saadet vaadata väga hea heli ja detailirikka ja kvaliteetse pildi vahendusel.

Rahvusringhäälingu ja Raadio 2-ga Eurovisioonile!

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}