Meet'n'greet Kaiser Chiefsiga. Piletid Kuulderaadiuses!

13. oktoobril esineb Tallinnas, Rock Cafés, briti bänd Kaiser Chiefs. Kontsert leiab aset bändi uue albumi «The Future Is Medival» ilmumisele pühendatud turnee raames. Kaiser Chiefs külastab Eestit esmakordselt.

KAISER CHIEFS`i peetakse õigustatult viimase aja üheks silmapaistvaimaks rokibändiks – albumite müüginumbrid miljonites, edetabelite esikohad, aasta bändi tiitel, mainekad muusikaauhinnad ning fänne täis staadionid. Kuid Kaiser Chiefs ei kuulu nende õnneseente hulka, kes on saanud ja saavutanud kõike ja korraga. Teel kuulsuse poole on pidanud «brit-popi reanimeerijad» alates 90ndate lõpust kaks korda kõik otsast peale alustama – neil tuli vahetada nii bändi nimi kui ka muusikastiil, mida ansambel viljelenud on.

Bändi teise stuudioalbumi «Yours Truly, Angry Mob» (2007) esisinglist «Ruby» on saanud Kaiser Chiefsi esimene lugu, mis jõudis Briti edetabeli tippu. Singli edu kordas ka album, lennates peale ilmumist edetabeli esikohale.

Kaiser Chief on bändina seejärel pälvinud lausa kolm auhinda Brit Awards autasustamistseremoonial - kategooriates «Parim Briti bänd», «Parim rokibänd» ja «Parim uustulnuk».

Sten Teppan Kuulderaadiusest läheb samuti kontserdile ja kutsub kõiki Raadio 2 kuulajaid piletimängule. Nädala alguses loositakse osavate ja õnnelike piletimängus osalejate vahel pääsmed kontserdile ja võimalus kohtuda bändi liikmetega. Püsi Kuulderaadiuses hommikupoolikuti kella kümnest üheni ja võida võimalus meet’n’greetile bändiga!

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}