Muusikute möll: Iiris, Talbot, Erki Pärnoja

Täna, esmaspäeval, 2. juulil kell 13-16 häälestab "Siin me oleme" end muusikutega ühele lainele: külla tulevad IIRIS, TALBOT, ERKI PÄRNOJA!

Tänavu debüütplaadi "The Magic Gift Box" ilmutanud Iiris on üle aastate üks väheseid Eesti artiste, kes Soome suurfestivalidel esineb - Provinssirock, Ilosaarirock, QStock, Jurassic jne. Teeme koos Iirisega kuulajatele mälumängu, et kinkida õnnelikule võitjale lahedat värskelt ilmunud bändinänni!

Talbot on bänd, kes oma kontsertreisidel läbi kamminud massiivselt maid: kaks Euroopa tuuri, eraldi Ida-Euroopa tuur, lisaks kontsertreisid Venemaal ja Ukrainas, Balkanimaades, Austraalias ning Jaapanis. Tänavu võitsid nad festivali Tallinn Music Week maineka Skype’s Go Change the World Award auhinna. Jarmo Nuutre ja Magnus Andre räägivad oma rajust elust tuuribussis ja lavalaudadel. Loosi lähevad nädalavahetusel toimuva Mõisakarnevali passid!

Erki Pärnoja on uue põlvkonna kitarrist, kes tunneb end mugavalt kõikvõimalikes stiilides, ta on üks noorema generatsiooni seikluslikumaid ja andekamaid džässkitarriste (auhind “Noor Jazzitalent” 2007) ning tema enese looming võib samuti olla julge ja kuulajale väljakutseid esitav, teisalt aga armas ja lüüriline. Teame teda bändidest Ewert & The Two Dragons ja MaiNekk – üks kuulaja saab viimase eelmise albumi “dance dance and rotate” ja uue ka “care for the bulpier ones”.


Iiris http://www.iirismusic.com/

Talbot http://www.talbot-music.com/

Mainekk http://www.myspace.com/mainekkhoots

Ewert & The Two Dragons http://www.ewertandthetwodragons.com/
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}