R2 "Nädala nägu" on seekord Sten Teppan

Raadio 2-s töötab terve plejaad uskumatult omapäraseid, andekaid ja huvitavaid inimesi. Kas Sina tead, kes nad kõik on? Veelgi enam, oled Sa ka näinud nende raadiomesilaste nägusid?

Selleks, et meie toredad kuulajad teaksid ja näeksid, kes on see meeskond, kes hoolitseb R2 unikaalse olemuse ning põneva ja hariva sisu säilimise eest, tutvustame igal teisipäeval ühte raadiotöötajat.

Niisiis hakkab üks kord nädalas ilmuma rubriik "Nädala nägu“, kus kümnele küsimusele vastates tutvustab, avab ja näitab end üks R2 kollektiivi liige. Seekordne "Nädala nägu“ on STEN TEPPAN.

Millal Sind eetris kuuleb?

Hooajal 2013/14 on mulle usaldatud igal tööpäeval kaks tundi. Seega esmaspäevast reedeni kell 10-12.

Millist saadet (saateid) R2-s teed?

Peamiselt muusikale pühendatud saadet "Kuulderaadius“. Ja kui esmaspäevahommikused spordiminutid ka saateks lugeda, siis kahasse Rauno Pehkaga neidki.

Mis on raadios Sinu ametinimetus?

Muusikatoimetaja.

Kaua oled R2-s töötanud?

Augustis 2000 alustasin öösaadetega, põhikohaga liitusin toimetusega 2004. aasta sügisel.

Kuidas jõudsid R2?

Kunagine kolleeg Tartu Raadiost kutsuti siia tööle. Tema tuules pakkusin end ja läks õnneks.

Kirjelda oma esimest naljakat ja meeldejäävat juhtumit/sündmust raadios.

Raadioga seoses midagi nii eredat ei meenu, mida siin laiali laotada. Juhtumisi on olnud, aga need kõik jäävad ühe telega seotud sündmuse varju. Naljakat polnud seal midagi, küll aga meeldejäävat. Ühelt käsipallimängult tulles (kaameramees roolis, mina kõrvaistmel) sattusime avariisse. Eetrini oli ca 45 minutit, mina kokkupõrke tagajärjel laubaga auto esiklaasis kinni. Sündmuste edasine jätk oli uskumatu – selle ajaga jõudsin telesse, verine haav otsmikul "liimiti“ kinni, tehti grimm, ma toimetasin ja monteerisin loo valmis ning jõudsin spordiuudiste ankruna otse-eetrissegi. Seda ei unusta ma kunagi. Kael annab siiani mõnikord tunda.

Mida mäletad esimesest tööpäevast?

Kirjutasin puldi peale A4 paberile suurelt "Raadio 2“, et nimed eelmise raadioga jutuhoos sassi ei läheks. Närv oli selline nagu polekski varem kolm aastat raadiot teinud.

Milliseid saateid ise R2-s kuulad ja milliseid julgelt ka sõbrale soovitaksid?

Kuulan väga palju. "Silmad Lahti“, muude tegemiste kõrvalt toimetuses ka lõunasaadet ja "Pleierit“. Episoodiliselt saan otse-eetris või korduses pihta saadetele "Puust ja punaseks“, "Muusikanõukogu“, "Leviosuti“ ja "Olukorrast Riigis“. Õhtuse vööndi ajal teen 2. klassis käiva Erikuga koolitöid või müran 9-kuuse Gretteliga. Nii et raadio jaoks mind siis suuremat ei jagu.

Räägi enda muusikaeelistustest, mida kuulad?

13 aastat tagasi raadiosse tulles vastanuksin hoopis teisiti, aga praegu panen ritta Biffy Clyro, Nightwishi, Foo Fightersi, White Lies’i ja Bastille’i. Aga kuna kodus on üle 500 vinüüli ja 1000 CD, siis nendega loetelu mõistagi ei piirdu.

Millega tegeled lisaks raadiotööle? Mida teed raadioväliselt?

Perele juba viitasin. Lisaks ajakirjanduse magistrikraad Tartu Ülikoolis ja aeg-ajalt mõned sutsakad televisioonis.

Järgmisel teisipäeval tutvustab end juba uus töötaja!Vaata veel...
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}