Robbie Williamsi raamat Pleieris loosis!

Koit Raudsepal on heameel teatada, et saate Pleier kuulajad võivad nädala esimeses pooles saada hea lugemiselamuse osaliseks.

Esmaspäevast kolmapäevani loosib Koit oma saates välja augustis Tallinnaski kontserdi andva Robbie Williamsi elulooraamatu, mis võtab kokku mehe 20 aasta pikkuse muusikukarjääri. “Robbie Williams. Minu lugu” on Helios kirjastuse välja antud raamat, mille Robbie kirjutas kahasse Chris Heathiga. Rohkete fotodega illustreeritud teosest leiab palju pilte, mida pole varem avaldatud. 

Viimased kakskümmend aastat on ta olnud Robbie Williams – alates sellest hetkest, kui kuueteistkümnene mitte-nii-edukas pakettakende müügimees Robert Peter Williams liitus poistebändiga ning talle öeldi ta uus nimi. Kakskümmend aastat laulmist, laulude kirjutamist ja esinemist. Kakskümmend aastat seiklusi ja ulakusi, peitmist ja enese eksponeerimist, võite ja kaotusi, ebakindlust ja mässumeelsust –  kõik see nüüd talle otsa vaatamas. Tema enda jaoks on see ausalt öeldes pisut veider. Robbie Williams ei ole sedasorti mees, kes ümbritseks end fotodega, mis talle meenutaksid, kes ta on ning mida ta on korda saatnud.

Nüüd, kui ta vaatab tagasi nendele kahekümnele aastale, kui teda on pildistatud kui Robbie Williamsit, meenub talle vahel mõni ununenud mälestus, mis on õnnelik, kuid enamasti on tema reaktsioonid keerukamad. Ning just need reaktsioonid on andnud sellele raamatule sisu.

Raamatust leiab üle 250 foto, sealhulgas mitmeid fotosid, mis on pärit Robbie Williamsi erakogust ja mida pole varem avaldatud. Ta kirjutab oma lugu väga siiralt ja annab lugejale võimaluse näha Robbie võrratut karjääri läbi tema enda silmade.

Kuula Pleierit tööpäeviti kell 16-18 ja võida endale raamat!
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}