R2 Live - Mimicry

Viimane esinemine duona!
R2 Live alustas 2004. aastal pisikeste "põlve otsas" kontsertidega Raadio 2 otse-eetri stuudios. Järgmiste aastate jooksul kolitu vana raadiomaja helistuudiotesse, kus toimus ligi 150 kontserti, neist kümmekond kutsetega publikule (Metsatöll, Vaiko Eplik & Eliit, Smilers, Dagö, Sõpruse Puiestee, Terminaator, No Big Silence jt). Valmis 20 lauluga cd-kogumik R2 Live. Täna oleme valmis kontsertsarjale uuesti hoo sisse lükkama! Ja seda palju suuremalt ja mastaapsemalt kui kunagi varem.

Käesoleval hooajal alustasime R2 Live sarjaga uues, uhkemas ja võimsamas kuues. Üritus kolis Rock Cafe kontsertklubisse ning Eesti Televisoon jäädvustas kontserdid ka telekaameratega. 2012 R2 Live esimese kontserdi andsid täismajale Põhja-Tallinn, Nevesis ja Mimicry.

Põhja-Tallinna ning Nevesise kontsertesinemistest on ülekanded juba R2 eetris ära olnud, läinud nädalal said Eesti muusikasõbrad näha Põhja-Tallinna kontsertesinemist ka juba ETV2 vahendusel. Sellel nädalal on aga Raadio 2 eetris ka Tartu popduo Mimicry esinemine. Selleks ajaks tegelikult juba sõbralikult kumbki oma rada suundunud Paul Lepasson ja Kene Vernik tulid 2012 hooaja esimese R2 Live jaoks veel viimast korda kokku ja andsid mälestamisväärse lahkumiskontserdi Rock Cafe laval ning laupäevases Leviosutis saabki kuulda, kuidas ansambel Mimicry kõlas oma vanas koosseisus viimast korda!

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}