Avati Balti riikide muusikat kajastav veebiajakiri

Ilmunud on rahvusvaheliselt leviva Balti riikide muusikast kirjutava veebiajakirja The Baltic Scene esmaversioon.

31. märtsil ilmus aadressil www.thebalticscene.eu ingliskeelse Balti riikide muusika uudiseid koondava ja kajastava veebiajakirja The Baltic Scene esmaversioon.

Veebiajakiri on pidevalt uueneva sisuga ja kajastab võrdses mahus muusikauudseid Eestist, Lätist ja Leedust. Ajakirja peamise sisu moodustavad intervjuud, plaadiarvustused, sündmustekalender ja artisti portreelood. Ajakirja peatoimetajad on Liina Luhats ja Henrik Ehte, kaasaautoritena on meeskonnas üle 30 inimese.

Ajakirja eesmärk on pakkuda lugejatele värskeimat informatsiooni Eesti, Läti ja Leedu muusikasfääridest . Nii on ajakirja esimeste lugude seas intervjuu Cambridge´i teadlase dr Kristjan Kalmuga, kelle album “Generalissimus” on 2005. aasta E.M.A gala laureaat , plaadiarvustus Läti plaadifirma I Love You poolt välja antud Eesti dream-popi bändi Zebra Island debüütalbumist "Saturnine", portreelugu Leedu elektroonilise muusika 16-aastasest imelapsest Napo ja festivaligiid 4.-6. veebruarini toimuvale Tallinn Music Weeki muusikafestivalile.

Ingliskeelne veebiajakiri on üks tegevustest, mille kaudu The Baltic Scene oma eesmärki täidab. Lisaks ajakirjale tegutseb Baltikumi muusika turundus- ja ekspordiplatvorm raadioprogrammi, kontsertsüsteemi ja agentuurina.Vaata veel...
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}