Täna käisid saates „Siin Me Oleme“ külas kaks noort näitlejat

Tõnu Pedaru ja Laura Kõrvitsaga käisid täna teatriteemadel juttu ajamas noored näitlejad Piret Krumm ja Katariina Tamm. Näitlejad rääkisid oma elust, teatrist ja ka nende uuest lavastusest „Võidab see, kellel on kõige hullem mees“.

 

Piret Krumm (Draamateater) ja Katariina Tamm (NUKU) mängivad uhiuues Kinoteatri pihtimuslikus ja humoorikas teatrilavastuses „Võidab see, kellel on kõige hullem mees“, mis etendub kohvikus Sinilind 20. 25. ja 26. septembril kell 19.30.

Piret ja Katariina rääkisid tänases saates, et otsustasid hea sõpruse jätkuks koos ka teatrit teha ning lisasid, et neil on teatri osas sarnane maitse.

Noored näitlejad rääkisid etenduse kohta lõbusalt: „Kõige viisakam meeleheide on huumor! Naer vabastab! See on hea viis tuua inimesteni midagi, mis on hinge peal, ja nendega seda jagada.“

"Võidab see, kellel on kõige hullem mees" räägib autorite sõnul sellest, mis tunne on olla 24-aastane vallaline Eesti naine. Sketšide, lugude ja omavaheliste dialoogide kaudu vaatavad Piret ja Katariina irooniliselt tagasi juhtumistele oma elus ning suhetele meestega, kelle definitsioon tänapäeval järjest ähmasemaks muutub.
Tüki on lavale seadnud Diana Leesalu ja Paavo Piik.

 

Järelkuula saadet siit: http://r2.err.ee/jarelkuulamine
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}