R2 loosib pileteid selle nädala festivalidele Tartus ja Tallinnas!

Sellel nädalal toimub põnevaid üritusi kahes eesti suuremas linnas, pealinnas Tallinnas ning nädalaks kultuuripealinna tiitli endale krabavas Tartus. Tallinnas toimuvale Greenfest City Editionile läheb oma lavaga kohale ka Raadio 2, meie laval esinevad Tiger Milk, Leslie Da Bass, Oleg Kosjugin ja teised.

9-10 augustil toimuv Tartu Muusikanädal vallutab Tartu kesklinna: klubides, kohvikutes, sisehoovides, galeriides ja baarides kõlab uus ja põnev Eesti muusika enam kui 20 eripalgeliselt esinejalt, kelle hulgas on sellised nimed nagu Animal Drama, Hannaliisa "HU?" Uusma ja Jarek "Chalice" Kasar, Sibyl Vane ja Elephants From Neptune.

Festivali närvikeskuseks on Tartu Loomemajanduskeskus, kus ees toimuvad bändikoolitused, disainiturg, kontserdid ning asub ka festivali peastaap ja infopunkt. Selle ees on mõlemal päeval enne kontserte ka kohal Raadio 2 oma DJ lauaga, kus mängivad muusikat ka R2 õhtuse vööndi DJ-d.

Raadio 2 loosib terve see nädal pileteid mõlemale suurepärasele muusikaüritusele, Pleierist Koit Raudsepa käest saab hea õnne korral võita pileteid Greenfest City Editionile ning pärastlõunasaates Siin Me Oleme loosib Maris Üksti välja pileteid Tartu Muusikanädala õhtustele kontserditele.

Püsi levis ja mine festivalile!Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}