PowerPlayeriks midagi korraga kodu- ja välismaist

Ingrid Lukas on 1984. aastal Tallinnas sündinud noor lauljatar. 10-aastaselt kolis ta emaga Šveitsi elama. 2007. aastal lõpetas Ingrid Zürichi Muusikaakadeemias džäss- ja popmuusika erialal. Sellest ajast juhib Ingrid ka oma ansamblit, mille liikmeteks on veel Céline-Giulia Voser, Michel Gsell ja Patrik Zosso. Aastal 2011 allkirjastas Ingrid Lukas artistilepingu Universal Austriaga, mille kaudu ta uus looming ka kuulajateni jõuab.

10. oktoobril, 2011, annab Ingrid Lukas Universal Musicu alt välja uue albumi «SILVER SECRETS». Selle muusikalist kujunemist jälgis Norra helilooja, pianist ja produtsent Bugge Wesseltoft ning produtseeris koos Ingrid Lukasega Valgeir Sigurdsson (Björk).

Ingrid Lukase lood “Unexpected” ja nõiduslik rahvaviisi arranzheering, 6. minutiline loits “Laula” on juba kohalikes raadiotes suurepärast vastukaja saanud ja Koit Rausepp nimetas teda Eesti kõige paremini hoitud riigisaladuseks.

Seda saladust jagavad Heidy ja Koit nüüd terve selle nädala vältel saates Pleier tööpäeviti kella neljast kuueni pärastlõunal.

Täpsemat infot Ingridi tegemiste kohta saab ka siit.
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}