Saade "Kuri Karjas" võtab puhkuse

Kuna Raadio 2 populaarse saate "Kuri Karjas" saatejuhid Kaur Kender ja Olavi Ruitlane on ametis oma põhitööga ehk uute raamatute kirjutamisega, siis otsustati võtta saate tegemisest paus. Seniks kuni Kauri ja Olaviga võrdseid saatejuhte ei leita, saadetakse saade "Kuri Karjas" puhkusele.

"Tavaliselt, kui sa räägid inimesele oma mõtetest, siis ta saab sellest ikka kuidagi omamoodi aru, lisab sageli midagi, ja lõpptulemus pole võib-olla üldse see. Kui ma läksin Kauri juurde ideega, siis sai ta kohe aru, millest jutt ja sellepärast tuli ka teostus täiesti selline, mida olid lootnud. Olime suveräänselt seda mõtet endi peas juba eelnevalt omanud. Loodan, et raamat saab valmis ja saatetegijad naasevad mingis formaadis raadioeetrisse,“ kommenteeris otsust Raadio 2 peatoimetaja Henry Kõrvits.

Kaur Kender ise tunnistab, et on küll veidi väsinud, kuid ei välista kindlasti võimalust edaspidi millegi sarnasega välja tulla. "Ma olen väsinud ja väga õnnelik. Raadio 2 on uskumatult loominguline koht, meil oli vabadus teha täpselt sellist saadet nagu ise kuulata tahtsime. Kui midagi oli viletsalt, siis oli see meie endi süü. Aga kokkuvõttes on päris hea tunne - peaaegu kõik sai öeldud, kõik sai tehtud. Väga suur respekt kuulajatele, külalistele, saate produdele ja kõigile ERRi kolleegidele. Äge sõit oli. Ei saa välistada, et tahame tulevikus teha midagi uut. Raadio on väga unikaalne, väga hea vibe´i ja ajalooga meedium.“
 
Jälgi saatega seotud muudatusi ja infot R2 kodulehelt.Vaata veel...
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}