Augustibluus Kuulderaadiuses!

Mis sai 2012 aastal 19 aastaseks? Õige! Raadio 2! Meiega ühevanuseks saab sellel nädalavahetusel Augustibluus, palju õnne!

17-18 augustil Haapsalu Piiskopilinnuse õuel toimuval festivalil astuvad üles Matt Schofield (UK), Ash Grunwald (AUS), The Rude Grooves (AUS), Dramamama, Compromise Blue ja Magnetic Band Eestist ning veel palju muud.

Kolmapäeval külastavad Sten Teppanit Kuulderaadiuses Raul Ukareda ansamblist Compromise Blue, kes puhub festivalist juttu üldisemalt ja läbi astuvad ka festival esineva bändi The Rude Grooves liikmed. The Rude Grooves on Eesti-Austraalia blues-rock’i trio, kelle suurimateks eeskujudeks on Jimi Hendrix, Cream, The Bluesbreakers jpt.


Ansambel moodustati 2011. a. Jaanuaris. Kitarrist ja laulja, Kristjan Pärkson (23), ning trummar, Aimar Sepp (28), on varem mänginud erinevates rock projektides. Basskitarrist, Mike Both (38), on bluusiga tegelenud 20 aastat, kodumaal – Austraalias 2010. a sügisel otsustasid Kristjan ja Aimar kaua plaanis olnud bluusitrio kokku panna, kuid komistuskiviks sai basskitarristi leidmine. Peale pikka tulemusteta otsimist leidsid nad jaanuaris Austraaliast pärit, Eesti juurtega Mike-i ja The Rude Grooves oligi sündinud. Mismasti muusikat meie mehed Austraaliast teevad, seda kuuleb muidugi Augustibluusil ja väikese maitsena ette ka Kuulderaadiuses, mis on homme eetris kella üheteistkümnest üheni!
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}