R2 AASTAHITT 2012 - HÄÄLETA NÜÜD!

Raadio 2 Aastahitti on valitud juba sellest ajast, mil eurot polnud isegi Saksamaal, Justin Bieber alles lalises ning roomas ning Hendrik Sal-Saller oli endiselt vähetuntud, kuid lootustandev Soome laulja.

Kalendriratas on jälle endale ühe tiiru peale pööranud ja oma sõna öelda on taas käes!

Kelle lugu paneb kinni Eesti suurima popmuusikaküsitluse, millised kaks pala kannavad kuni maailma lõpuni tiitlit Raadio 2 Aastahitt 2012?

Eestiga on selge - võit kuulub meile! Kuid küsimärke jagub - kas esikohale tuleb vahelduseks mõni värske sensatsioon (nagu omal ajal Ummamuudu, Ines ja Bedwetters) või teeb keegi kuldse duubli (minevikust: The Sun, Nexus, Koit Toome)? Kas kaks aastat jutti esikolmikus kulmu kortsutanud Ott Lepland saab midagi enamat teisest kohast?

Meie ei tea.

Välismaalastest on Raadio 2 Aastahiti saanud Saksamaa (Rammstein) ja Jamaika (Sean Paul), Hispaania (Las Ketchup) ning Barbados (Rihanna), Rumeenia (Edward Maya) ja Itaalia (Eiffel 65, Robert Miles), USA (massiliselt rahvast, neist kahel korral Eminem) ning UK (viimati Adele). Kas nüüd saabub näiteks austraallaste või rootslaste või, mine tea, pakume huupi, korealaste rõõmupäev?

SIIN
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}