Raadio 2 läheb Eurovisioonile!

Mart Juur ja Andrus Kivirähk ka!
Täna on siis see päev, mida muusikasõber ja niisama sportlikult meelestatud eestimaalane on oodanud pea terve aasta. Käes on Eurovisiooni teine poolfinaal ja võistlustulle astub meie mees Ott Lepland. Otile hoiab pöialt kogu Raadio 2 vilgas pere ning me oleme pühendanud Eurovisiooni teisele poolfinaalile terve neljapäevase saateõhtu. Vibratsioon ja Kajatuba teevad täna ruumi Erik Mornale, Mart Normetile, Mart Juurele ja Andrus Kivirähale. Tund enne telesaate algust räägib Erik Bakuus kohapeal viibiva Mart Normetiga eksklusiivse behind the scenes kommentaari, ja poolfinaalkontserti ennast kommenteerivad nagu ikka Rahva Oma Kaitse humoristid Mart Juur ja Andrus Kivirähk.

Ja kusiganes musafänn ka ei viibiks, Eesti Rahvusringhääling on seekord mõelnud kõigele. Eurovisiooni saab see aasta vaadata nii televiisorist, mobiiltelefonist kui ka otse interneti vahendusel.

Mobiiltelefoniga saab otseülekandeid jälgida aadressil http://m.err.ee
Kui soovite seda teha läbi mobiilse aplikatsiooni, siis seda saab alla laadida järgmistelt linkidelt:
iPhone
Android
WindowsPhone
Facebookis saab ERR-i otseülekandeid vaadata SIIN

Internetist saab otseülekannet jälgida siin kusjuures II poolfinaali ja finaali ajal saate valida, kas soovite ETV otsepilti jälgida originaal-, Raadio 2 või venekeelsete kommentaaridega.

Ka harjumuspärasel moel lihtsalt televiisorist ETV kanali vahendusel eurovisiooni jälgival muusikasõbral on nüüd hea võimalus vaadata otsepilti koos Mart Juure ja Andrus Kiviräha mõnusa huumoriga vürtsitatud kommentaaridega. Selleks tuleb digiboksi puldil otsida üles koht, kus saab saate heliriba vahetada ja valida selleks kanal, kus heli mängib vana hea Raadio 2.

Ja see pole veel kõik! Elioni võrgus olevad eurogurmaanid saavad naudiskleda Eurovisiooni ülekannet selleks spetsiaalselt avatud HD kanalis, mis võimaldab saadet vaadata väga hea heli ja detailirikka ja kvaliteetse pildi vahendusel.

Rahvusringhäälingu ja Raadio 2-ga Eurovisioonile!

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}