Revo Jõgisalu mälestuskontsert 7. oktoobril Rock Cafes

Revo Jõgisalu mälestuskontsert toimub 7. oktoobril Rock Cafes 7. oktoobril meenutavad varalahkunud räppar Revo Jõgisalu muusikutest sõbrad mälestuskontserdiga, mis leiab aset Rock Cafes. Kontserdil astuvad üles No-Big-Silence, Pedigree, Evestus, Me, Myself and I, 3 Pead, Põhjamaade Hirm, Reket, Slide Fifty, RLV Massive, Def Räädu, Atso (Metsatöll), Noizmakaz, Nitrous, Carlos Ramirez, Switch ja paljud teised. Pileti müügitulu läheb Revo nimelisse heategevusfondi.

Mälestuskontserdi korraldaja Henry Kõrvits ütles, et esinema kutsuti bändid, kes Revot inspireerisid ja kellega Toe Tag ühist ajalugu jagab.

Revo mälestuskontserdi piletitulu läheb temanimelisse heategevusfondi. "Oleme siis hetkel loomas MTÜ kaudu fondi, mille eesmärgiks on eelkõige aidata peresid, keda on tabanud ränk õnnetus, olgu see siis pereliikme haigus või mõni muu kurb juhtum," ütles Kõrvits. "Samuti hakkame tegelema ennetustegevusega noorte seas, et kommunikeerida neid terviseohtude eest. Nii et kõik, kes kohale tulevad saavad piletiraha näol teha annetuse sellesse fondi," lisas ta.

Rock Cafe uksed avatakse kell 21.00, piletid hinnaga 6 € on müügil uksel. Kogu piletitulu läheb Revo nimelisse heategevusfondi.

Täpsem info siit.
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}

Samal teemal