Eplik: loodame, et meie kontsert mõjub nagu hea seks

Eesti tunnustatumaid rockmuusikuid Vaiko Eplik rääkis" R2 Live" saatejuht Sten Teppanile, et tema bändi Eliit jaoks on kontsert seksuaalne asi. Neid ühendab improvisatsioonilisus, mida pole võimalik eelnevalt harjutada.

"Me tahame anda oma publikule umbes sellise kogemuse nagu hea seks. Et ei ole liiga aeglane, ei ole liiga kiire. On parajal määral vali. Temas on dünaamikat. On suur vahe, kas sa lähed lavale lihtsalt, et kõik tuleks välja nii nagu sa tahtsid. Aga seks ei tule ju kunagi välja täpselt nii nagu sa tahtsid. Hea on, kui ta tuleb paremini välja. Meie lähenemine ongi see, et me ei lähe lavale näitama, kui palju me harjutanud oleme. Sest ega sa ei saa ju seksiks valmistuda, sa ei saa kodus harjutada seksi. See on ajuvaba. Sa lähed ja improviseerid. Kõik head asjad siin maailmas on improvisatsioon. Võib-olla me täpselt nii hästi elame, kui head improviseerijad me oleme. Meie armastame improviseerida," tutvustas Eplik oma nägemust.

Kuula Vaiko Epliku täispikka intervjuud ja ansambli Eliit "R2 Live" kontserti laupäeval, 4. mail Raadio 2 saates "Leviosuti", mis algab kell 15. Kordus on eetris päev hiljem, pühapäeva õhtupoolikul kell 16.Vaata veel...
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}