R2 Live taas R2 eetris!

Põhja-Tallinna kontserdi ülekanne!

R2 Live alustas 2004. aastal pisikeste "põlve otsas" kontsertidega Raadio 2 otse-eetri stuudios. Järgmiste aastate jooksul kolitu vana raadiomaja helistuudiotesse, kus toimus ligi 150 kontserti, neist kümmekond kutsetega publikule (Metsatöll, Vaiko Eplik & Eliit, Smilers, Dagö, Sõpruse Puiestee, Terminaator, No Big Silence jt). Valmis 20 lauluga cd-kogumik R2 Live. Täna oleme valmis kontsertsarjale uuesti hoo sisse lükkama! Ja seda palju suuremalt ja mastaapsemalt kui kunagi varem.

Septembrist kuni maini toimub viis erinevat R2 Live, kus astuvad üles kokku 15 artisti. Esimene R2 Live toimus 27. september Rock Cafes ning lisaks kolmele artistile laval olid seekord kohal ka telekaamerad, kes jäädvustavad bändide lived igavesest ajast igavesti Eesti muusika ajalukku!

Esimese teleülekandeni on veel mõned päevad aega, kuid raadios saab esimest kontserti kuulata juba nüüd! Alustame kontsertsarja esimese ürituse peaesineja Põhja-Tallinnaga, kes laiendatud koosseisus esitles R2 Live raames oma verivärsket plaati "Per Aspera Ad Astra", mis on ka Raadio 2 selle Nädala Plaat!

Sel laupäeval, 13. oktoobril kell 15-17


Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}