R2 tuleb sel nädalal eetrisse Pärnust

Suve valgeim nädal on kestmas ning R2 on läinud tänavusel suvel kohta, kus sõna „suvi“  tähendab märksa enamat kui häälikutest koosnevat moodustist.  Just siin on võimalik kohata armunud noori, muhedaid kodanikke ja ka Eesti värskeimat superstaari Rasmus Rändveed. R2 on Pärnus!

Eilsel päeval võis aga kuulda hommikuprogrammis suvepuhkuselt naasnud Madis Aesmad, kes andis võimaluse puhata omakorda Indrek Vaheojal. See tähendab eelkõige seda, et huvitavate külalissaatejuhtide hord ei vaibu veel eetris. Täna oli Madisel abiks näiteks kaunis Silvia Sool, Pärnu tüdruk, kes abistab jõu ja tarkusega ka Rahvusringhäälingut.

"Kuulderaadiuses" oli Green Day ja Billy Talenti päev, kes andsid samal õhtul suve kuumima, vähemalt ilmastiku mõttes, kontserdi Tallinnas.

Saade „Siin Me Oleme“ tuli eetrisse aga Pärnust, Laura Kõrvitsal käis külas noor ja hedonistlik kirjanik-kunstnik Mikk Pärnits. Pärnits elab küll Pärnust paar kilomeetrit kaugemal, kuid peab end pärnlaseks. Hetkel kogub noormees raha oma uusima raamatu jaoks, milleks on lasteraamat „Peremees ja parasiit“. Lasteraamatut hakkas Pärnits kirjutama, sest tema jaoks olevat see väljakutse, katsumus. „Ehkki pealkiri meenutab väga mingit nõukaaegset propagandafilmi, on see siiski õpetlik lugu,“ sõnas Pärnits. Lugu ise rääkivat, kuidas kass ja koer, kelle peal elavad vastavalt puugitüdruk ja kirbupoiss, peavad hoolimata erimeelsustest tegema üksteisega koostööd, et suures ilmas ellu jääda.

Lisaks vestles toimetaja Maris Uusna Pärnu rannavalvemehega, kes selgitas, mida tähendab eri lipuvärvide näitamine rannas ja kui palju inimesi mahub siiski randa ära. Tuli välja, et terve Pärnu elanikkond võiks vabalt mahtuda randa ära.

"Pleieris" oli külas Aivar Laan, Katusekino rajaja ja viimasel ajal aina populaarsemaks mineva surfilaagri korraldaja. Lisaks andis doktor Koit lisainfot Green Day kontserdi kohta, esitles ka R2-l külas käinud Tartumaise indiebändi Odd Hugo Powerpleierit „When I Was Just A Little Boy“ ja tutvustas nädala albumit, milleks on sel nädalal rokkbänd 30 Seconds To Marsi LP „Love, Lust, Faith + Dreams“.Vaata veel...
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}