Noortebänd 2012 poolfinalistid R2 eetris!

Noortebändi konkurss on läbi aastate olnud heaks võimaluseks kõikidele Eesti noorema põlve muusikutele enda tegemisi laiemalt tutvustada, visata pilk peale vahetule konkurentsile ning kinnistada end ka eesti meediamaastikul. Noortebänd 2011 tõi Eesti publiku teadvusesse nimed nagu Sibyl Vane ja Tenfold Rabbit, varem on nendel konkurssidel tuult tiibadesse saanud sellised bändid nagu X-Panda, Animal Drama, Bedwetters, DefRage, Ursula, Slide 50 ja Recycle Bin ning huvitava faktina on esimese Noortebändi konkursi 2001 võitnud ansambli Mild laulja Toomas Olljum praegu edukaim eesti poppmuusika eksportija, olles manageriks muuhulgas Ewert And The Two Dragonsile ja Iirisele.

Tänaseks konkurss jõudnud otsustavasse staadiumi, 9. ja 10 novembril toimunud poolfinaalkontsertidel valiti välja 5 finalisti. Zhürii hindas edasipääsemise vääriliseks bändid Slippery Slope, Soundhouse, Progress, Liqui Fuzz ja Frankie Animal.

Lisaks esineb 23. novembril toimuval finaalkontserdil kuuenda bändina ka rahvahääletusel enim hääli kogunud poolfinalist. Et rahval valiku tegemist hõlpsamaks teha, kutsus Raadio 2 sellel aastal kõik eelvoorudest edasi jõudnud bändid külla. Saadetes Siin Me Oleme ja Kalender 2 astuvad üles järgmised 2 nädalat iga päev Noortebänd 2012 poolfinalistid, andes otse-eetris väikese intervjuu ja mängides akustilises võtmes ühe muusikapala.

Kuula noortebände Raadio 2 eetris sellel ja järgmisel nädalal!
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}