Türannosauruse piletid Pleieris!

Pleieril on sellel nädalal pakkuda tõsistele filmisõpradele maiuspala – loosimisel on piletid ka PÖFFi kavas olnud ning alates 2. veebruarist  kinos Sõprus linastuvale Briti filmile Türannosaurus.

Mõned tabavad tsitaadid Roger Ebertilt:

- "Tyrannosaur" is the first feature film directed by another great actor, Paddy Considine, and it centers on two men trapped in a coil of drinking, violence and nearly constant anger.
- Perhaps "Tyrannosaur" is a dramatization of extreme situational ethics. Even in hell some demons must be better than others. (vihjates sellele, et olgugi et peategelane Joseph lööb filmi jooksul kaks koera surnuks, on tal headust sees).
- I think the message of "Tyrannosaur" is that some men are born angry, others experience something terrible to make them that way, and society's pity is wasted.

Türannosaurus on tähelepanuväärne Briti film, mis näitab, et Considine on kaamera taga niisama tugev tegija kui kaamera ees. Ta suudab ühtaegu teha kummarduse varasemaile briti filmiloojaile ja jutustada lugu endale ainuomases stiilis.’

Koit Raudsepp ja Heidy Purga loosivad Pleieris Türannosaurusele pileteid sellel nädalal tööpäeva õhtupoolikuti kella neljast kuueni.

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}