Tallinn Music Week tuleb taas!

Põnev programm huvitavate külalistega

Märtsi viimane nädal toob koos kevade tulekuga kaasa järjekordse talendifestivali ning muusikatööstuse konverentsi Tallinn Music Week!

Talendifestival ning muusikatööstuse konverents Tallinn Music Week esitleb tänavuses konverentsiprogrammis intervjuusid kahe tõelise muusikatööstuse staariga, kajastab autoriõiguse ja muusikaekspordi teemasid, räägib muusikaettevõtluse eri vormidest ja lähemalt mänedžeri rollist, arutleb klassikaartistide karjäärivõimaluste üle ning toob rahvusvahelise publiku ette Garage48 Tallinn Music tehnoloogiainnovatsiooni.

Tänavuse konverentsi üks legendaarsemaid külalisi on mänedžer Edward Bicknell, kelle esindatud artistid on müünud ühtekokku üle 155 miljoni albumi ning kelle klientide hulka on kuulunud artistid nagu Gerry Rafferty, Dire Straits, Mark Knopfler, Scott Walker, Bryan Ferry ja The Blue Nile. Oma karjääri alguses oli ta agent ning korraldas kontserte sellistele artistidele nagu Elton John, Black Sabbath, Steely Dan, José Feliciano, The Ramones, Deep Purple, Yes, Ike and Tina Turner, War ja Talking Heads.

Lisaks tõsisematele teemadele nagu autoriõiguse ja muusikaekspordi valdkond või muusikaettevõtluse eri vormide ülevaade, ei puudu konverentsilt ka meelelahutuslikum pool. Konverentsiprogrammi lõpetab juba traditsiooniks saanud populaarne „Check My Demo“ seminar, kus festivaliprogrammis olevad bändid saavad ausat ja vahetut tagasisidet oma salvestatud materjalile otse oma ala tugevamatelt tegijatelt. Muusikat mängib ja arutlusringi juhib Raadio 2 muusikajuht Erik Morna.

Raadio 2 käib ka ise konverentsil kohal ja hoiab meie kuulajaid põnevamate sündmustega kursis, püsige meie lainel!

Lisainfo:
www.tallinnmusicweek.ee
www.facebook.com/tallinnmusicweek
info@tallinnmusicweek.ee -

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}