Erakordselt eriline ülekanne Rabarockilt

Terve toimetus sõidab festivalile!

Saabumas on nädalavahetus, mida muusikasõber ootab nagu mudilane ootab jõululaupäeva. 15 ja 16 juunil toimub Järvakandis Eesti suurim rockfestival Rabarock. Raadio 2 pakib seekord kohvritesse terve toimetuse, paigutab selle raadiobussi pagasihoidlasse ja sõidab sellega festivalile kohale.

Juba reedest Pleierit teeb Koit Raudsepp tandemis kohapealse reportaažitiimiga ja kella kuueste uudiste järgi lükatakse mast festivaliplatsil püsti ning edasi jätkub otseprogramm pikalt üle kesköö. Erinevad saatejuhid annavad üksteisele teatepulka läbi kogu õhtu, kuuleb klippe artistide esinemistest, intekaid ja tõelise maiuspalana ka otseülekandeid paari vingema bändi esinemistest! Kaasa teeb kogu meie saatejuhtide paremik eesotsas Sten Teppani, Erik Morna ja Madis Aesmaga.

Laupäevast Suveraadiot teeb Margus Kamlat samuti raadiobussist Rabarocki festivaliplatsilt, ja domineerivaks teemaks on loomulikult kõik, mis tema ümber toimub, toimumas ja toimunud. Ülekanne festivalilt kestab laupäeva õhtul kella seitsmeni.

Kui sa ei pääse ise Rabarockile festivalist osa võtma, siis ei ole häda, Raadio 2 toob selle sulle koju otse sinu transistorisse kohale! Püsi levis!

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}