R2 kolib Tartusse!

Meie saated lähevad eetrisse Tartu stuudiost

R2 saatejuhte võib sellel nädalal näha ringi liikumas kenadel Taaralinna tänavatel ja nad ei ole seal pelgalt ülikoolilinna võlusid nautimas, vaid viibivad ülikoolilinnas R2 juubelipidustuste raames.

Otsa teevad lahti neljapäeva hommikuks Tartusse sõitvad Madis Aesma ja Indrek Vaheoja, kes edastavad sealsest stuudiost meie hommikuprogrammi „Silmad Lahti“.

Reede hommikuks jõuab Taaralinna meie muusikajuht Erik Morna ja annab sealtsamast eetrisse meie värskelt kõlava muusika saate „Kuulderaadiuse“, Erikule tuleb külla praegu Tartus resideeruv Maailmafilm 2013 festivali korraldaja ning kunagise tuntud Pärnu indibändi Sitimaan laulja Siim Angerpikk.

Saatejuhid Arko Olesk ja Madis Aesma otsustasid ülikoolilinna melu keskelt edastada meie reedelõunasese populaarteadusliku saate „Puust ja Punaseks“ ning saatesse kutsutakse mitmeid Tartu teaduselu nimesid.

R2 tartukeskse programmi lõpetab Erik Morna laupäevase „Leviosutiga“, kus talle külla oma lemmikuid valima tuleb legendaarne laulja, showmees ja kasseti-DJ Igor Maasik, kes laiemale üldsusele on tuntud Onu Bella nime all.

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}