TULE AUHINNAGALALE!

R2 Aastahitt 2012 võitjad pärjatakse reedel, 4. jaanuaril!
Eesti suurima muusikaküsitluse R2 Aastahitt 2012 tulemused hakkavad selguma reedel, 4. jaanuaril keset päeva algavas mammutsaates, pidulik auhinnatseremoonia leiab aset õhtusel galaüritusel klubis Club 777.

Lavale astuvad R2 Aastahiti laureaadid, erikülalisena avab õhtu Tanel Padari ja DJ Paul Oja uus koostööprojekt. "Teeme moodsat tantsumuusikat," räägib Paul. "Esitame nii oma kui muud tuntumat kraami house'ist rokini, vahepeal läheb isegi dubstepi kanti."

Kuna Raadio 2-l täitub järgmise mai alguses 20 tegutsemisaastat, on juubelile pühendatud ka suur osa R2 Aastahiti galal toimuvast – näiteks saab klubis ekraanidelt näha tuntud muusikute ja näitlejate osalusel loodud humoorikaid sketše mitmete seniste R2 hittide sünnilugudest.

R2 Aastahiti gala piletid on müügil klubi uksel tund enne uste avamist. Uksed avatakse kell 20:00 ning gala ametlik lõpuaeg on kell 23:00. Gala ametlik osa on klubis 777 vanusepiiranguta

Galale järgneb afterparty, kus plaate keerutavad Raadio 2 õhtuse vööndi saadetest Programm, Grind ja Öötöö tuntud nimed nagu Paul Oja, DJ Critikal, Joosep Järvesaar, Mihkel Sillaots ja teised.

R2 Aastahitt 2012 galalt teeb netiülekande ERR.

Värsket infot ürituse kohta leiab Raadio 2 kodulehelt ning Facebookist

R2 Aastahitt 2012 hääletusel saab igaüks kaasa lüüa kuni 31. detsembrini SIIN.

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}