Rock'n'Roll ja ridamaja

Uus saatesari moodsast pereelust
Raadio 2 rõõmustab oma pühapäevakuulajaid uue põneva pärastlõunasaatega Rock'n'Roll ja ridamaja. Saate autori Laura Kõrvitsa kohta on öeldud järgmist: "Laura on pärit Tallinnast ja tema lapsepõlv möödus Lasnamäe paneelmajade vahel ukakat mängides. Vahetult pärast seda, kui ukakas sai mängitud, saabus Laura ellu noormees, kellega hakkas Laura koos elama umbes... kahe päeva pärast.  Siis tuli esimene laps ja ülikool. Siis tuli töö... ja ülikool jätkus. Kass. Teine laps. Abielu. Koer..."

Lastekasvatamine ei ole kerge töö, kui sa võtad seda liiga tõsiselt. Kogu elu võib olla päris raske, kui seda kogu aeg mustades toonides näed. Rock'n'roll ja ridamaja on saade, kus räägime meestest, naistest, lastest ja miks mitte ka meriseast ning kuldkalakesest akvaariumis, sest kõik see on osa pereelust. Loodetavasti pigem heledates kui tumedates värvides.

Esimeses saates on meil külas kaks tarmukat naist, kelle ühiseks nimetajaks on see, et nad mõlemad on emaks saanud üsna varases eas, nimelt juba 17 aastaselt. Lisaks neile annab nõu raseduskriisi nõustaja Kristiina Salong, kes räägib, millised võimalused on noorel rasedal oma haridustee jätkamiseks ja lapsega hakkamasaamiseks.

Kuidas saada hakkama, kui lapsekasvatamise asemel peaks veel koolipinki nühkima ja kas noorena lapsesaamine mõjutab kogu edasist elu, sellest räägime juba pühapäeval kella 14.00-16.00.Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}