R2 Live taas 29. novembril

Tenfold Rabbit, Orelipoiss ja Iiris

R2 Live alustas 2004. aastal pisikeste "põlve otsas" kontsertidega Raadio 2 otse-eetri stuudios. Järgmiste aastate jooksul kolitu vana raadiomaja helistuudiotesse, kus toimus ligi 150 kontserti, neist kümmekond kutsetega publikule (Metsatöll, Vaiko Eplik & Eliit, Smilers, Dagö, Sõpruse Puiestee, Terminaator, No Big Silence jt). Valmis 20 lauluga cd-kogumik R2 Live. Täna oleme valmis kontsertsarjale uuesti hoo sisse lükkama! Ja seda palju suuremalt ja mastaapsemalt kui kunagi varem.

Käesoleval hooajal alustasime R2 Live sarjaga uues, uhkemas ja võimsamas kuues. Üritus kolis
Rock Cafe kontsertklubisse ning Eesti Televisoon jäädvustas kontserdid ka telekaameratega. 2012 R2 Live esimese kontserdi andsid täismajale Põhja-Tallinn, Nevesis ja Mimicry.

29. novembril toimub R2 Live kontsertsarja teine kontsert, kus astuvad üles Eesti hästiistuva rocki traditsiooni jätkajad, mehed, kes tegid isegi akordeoni kind of lahedaks -
Tenfold Rabbit, muusikaliste miniatuuride ja moodsa aja rahvalike laulude meister Jaan Pehk ehk Orelipoiss ja kosmilise haldjapopi valmistaja ning maaletooja, Eesti oma Väike Nõid – Iiris!

PILET:
Kui oled
Raadio 2 Facebookis sõber ja märgid end R2 Live'le tulijaks on pilet vaid 4 EURi. Soodustus kehtib sisenedes Rock Cafesse 19-20.00 Muidu pilet 8 EUR

LISAKS valib Raadio 2 oma kuulajate ehk siis Facebooki sõprade vahel välja 100 inimest, kes saavad üritusele sisse täiesti TASUTA!!!! 

P.S.! Kuna tegemist on raadio ja telesaate lindistusega, siis tulge kohale õigel ajal oma lemmikbändi toetama! Just Teie teete sellest ajaloolise muusikasündmuse! 

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}