R2 Live alustab taas, uues ja uhkemas kuues!

R2 Live alustas 2004. aastal pisikeste "põlve otsas" kontsertidega Raadio 2 otse-eetri stuudios. Järgmiste aastate jooksul kolitu vana raadiomaja helistuudiotesse, kus toimus ligi 150 kontserti, neist kümmekond kutsetega publikule (Metsatöll, Vaiko Eplik & Eliit, Smilers, Dagö, Sõpruse Puiestee, Terminaator, No Big Silence jt). Valmis 20 lauluga cd-kogumik R2 Live. Täna oleme valmis kontsertsarjale uuesti hoo sisse lükkama! Ja seda palju suuremalt ja mastaapsemalt kui kunagi varem.

Septembrist kuni maini toimub viis erinevat R2 Live, kus astuvad üles kokku 15 artisti. Esimene R2 Live toimub 27. september Roc Cafes ning kolmele artistile laval on seekord kohal ka telekaamerad, kes jäädvustavad bändide lived igavesest ajast igavesti Eesti muusika ajalukku ja meil on vaja teie abi - tulge kohale ja lööge kaasa sellel ajaloolisel üritusel! 

R2 Live esimesel üritusel astuvad üles:

PÕHJA-TALLINN (debüütplaadi presentatsioon)
Kes esitemas seal samas, sellel samal päeval oma debüütplaat „Per Aspera ad Astra“ See on esimene kord kui kõigil Teil kohapeal võimalus plaati osta. Põhja Tallinn on laval aga erakordselt suures koosseisus. Kohal on terve orkester: keel- ja puhkpillid ja jumal teab mis veel

NEVESIS
Bänd, mida peetakse õigustatult Eesti kõige paremaks live bändiks. Kui nii edasi, siis müristab see grupp läbi Eesti piiripostide kaugetele muusikaturgudele. Siis hea vaadata, kuidas omal ajal neid Rock Cafes sai vaadatud.

MIMICRY
Pauli ja Kene sümbioos oleks peaaegu jäänud täismahus Eesti muusika ajalukki salvestamata. Ametlikult on bänd teada andnud, et selles koosseisus nad üles enam ei astu ning neil jäi ka plaat lindistamata.
Kui R2 sai viimasel hetkel jaole. Me jõuame selle eesti kullafresko säilitada oma kaamerate ja mikrofonidega. Meie ja Teie saate selle koosseisu täiesti viimase viimase viimase live.

Üritus on vanusepiiranguta!!!!!!!!!!! 

PILET:
Kui oled Raadio 2 Facebookis sõber ja märgid end R2 Live?le tulijaks on pilet vaid 4 EURi. Soodustus kehtib sisenedes Roc Cafesse 19-20.00 Muidu pilet 8 EUR

LISAKS valib Raadio 2 oma kuulajate ehk siis Facebooki sõprade vahel välja 100 inimest, kes saavad üritusele sisse täiesti TASUTA!!!! 

P.S.! Kuna tegemist on raadio ja telesaate lindistusega, siis tulge kohale õigel ajal oma lemmikbändi toetama! Just Teie teete sellest ajaloolise muusikasündmuse! 

Tehke lärmi!!!

Elage kaasa!!!

R2 Live!!!!


Ajakava:

19.00 Avame uksed

20.00-20.40 Mimicry

21.00-21.40 Nevesis

22.10-23.00 Põhja-Tallinn
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}