Kati Saara Vatmann hakkab kirikut ehitama

Esmaspäeval, küpsuskirjandite kirjutamise päeval käis saates „Siin me oleme“ külas kirjanik Kati Saara Vatmann, kes sündides oli Kati Vasar, seejärel kandis pikalt nime Murutar, mille alt ilmunud ka tema raamatud, natuke aega jõudis Kati olla ka Murdmaa ja nüüd on ta jõudnud oma Poola juudist vanaisa nimeni Vatmann.

Maal taluperenaise ametit pidav Kati õpib parasjagu ratsutamistreeneriks ning üsna pea asub tegema usuteaduste doktorikraadi. Nimelt on Katil plaanis oma taluõuele rajada kirik, mis ühendaks kõik religioonid. "Sellest saab ilmakoda," räägib Kati sümbiooskirikust, kus kohtuvad kõik peamised usundid ja "ei ole vahet, kas inimene ütleb "allah akbar", "halleluuja" või "shalom", kõik võivad tulla."

Hobulausuja
Kati rääkis ka sellest, kuidas üks väike poiss kohtus hobuse seljas vaimurännakul oma surnud vennaga, kuidas inimesed käivad tema juures abi, lohutust ja ennustusi saamas (ja tema vaba päev on nüüdsest esmaspäev, palume sellega arvestada!), sellest, milline ilus helekollane planeet on Siirius, kus elavad kadunud hinged, kuidas Luule Viilma talle teatepulga üle andis, kuidas ta 16. aastaselt oma isaga tutvus, kelle sõnul on Kati "kõige mehisem mees" ja paljust muust huvitavast.

Kuula intevjuud Kati Saara Vatmanniga SIIT


Peek & Pedaru on saatega "Siin me oleme" eetris E-N kell 13-16


Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Lisa uus kommentaar

Kuula veel

Viimati lisatud