Jaagup Kreem pidas sünnipäeva Raadio 2s!

Täna, 28. märtsil pidas Jaagup Kreem oma sünnipäeva R2 saates "Siin me oleme", koogikesega maiustamise ja mahlaklaasi kõrvale rääkis ta kuulajatele oma huvitavast elust.

Nimelt on Jassil peale nelja aastast pausi taas käed-jalad tööd täis: äsja esietendus Nuku- ja Noorsooteatris tema ja Tiit Kikase poolt kirjutatud muusikal "Libahunt", kus peaosades säravad Liisi Koikson ja Hanna-Liina Võsa ning oma lavadebüüdi teeb ka Jaagupi 10. aastane tütar Annabel. Samal ajal käib kõva töö Terminaatori stuudios uue albumi "Rakett" kallal, mis ilmub 13. mail ja mille produtsendiks on Stig Rästa.

Jaagup rääkis oma mootorrattamatka plaanidest, sest hetkel pole veel kindel, kas hetkel on just kõige parem aeg Eurooplastel Harley Davidsonidega Türgist edasi Süüriasse, Liibanoni, Jordaaniasse ja Iraaki sõita... "Lollusel ja julgusel on suur vahe," ütles Jaagup ning lubas matkatrajektoori hoolikalt üle kaaluda.

Sünnipäevalaps rääkis ka sellest, miks talle meeldivad muusikalid ja Justin Bieber, kuidas talle mõjus noorpõlves nähtud loosung "Punk on personaalista!" ja mida vanaema tema bändivärgist arvas, mida tädipoeg Indrek Tarand reisiplaanide osas soovitas ja millest räägib tema pooleliolev lasteraamat.

Seda kõike kuula SIIT


Peek & Pedaru on saatega "Siin me oleme" eetris E-N kell 13-16Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}