Efterklangi kutsed teisipäeval Pleieris

Täna loosib Koit Raudsepp saates Pleier välja Taani bändi Efterklangi kutsed. Pleier on eetris ikka õhtupoolikuti kell 16-18.

Lugudega “Modern Drift” ja “Apples” Eesti publiku südameid võitnud bänd esines Tallinnas viimati aastal 2010 ja Eesti publikul on nende südames eriline koht: “Seda õhtut Von Krahli baaris jääme me alati mäletama – lava oli pisike ja klubi oli pungil inimesi, kes olid nii rõõmsad ja tähelepanelikud. Sel õhtul tundsime tõelist joovastust muusika ühendavast jõust. Iga kord kui oleme Tallinnasse tulnud, armume sellesse linna ja sealsetesse inimestesse. Oleme bändiga siiralt rõõmsad, et saame tagasi tulla!” kommenteerib Efterklangi basskitarrist Rasmus Stolberg.

Efterklang külastab suvist Tallinna oma värskeima albumi “Piramida” (2012) esitlustuuri raames. 

Mainekas muusikaportaal Pitchfork kirjeldab kokku neli täispikka albumit välja andnud kauni kõlaga post-rokkareid järgmiselt: “Efterklangi muusikas hetki, mil nad on mõjunud maailma võimsama popansamblina. Oma esimesel kahel albumil on see Taani punt loonud melodraamat, majesteetlikkust ja meloodiaid, mis küündivad indi-roki absoluutsesse tippu.”


Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}