Eurovisiooni finaalvõistluse otseülekanne - Juur ja Kivirähk kommenteerimas!

Laupäeval saab Kopenhaagenis esimese poolfinaaliga hoo sisse järjekordne Eurovisiooni tsükkel. Eestit esindab seekord suurejoonelise laulu- ja tantsunumbriga Tanja ning talle on Raadio 2 toimetuses kaasa elamas meie oma kommentaatorite tiim Mart Juur ja Andrus Kivirähk. Kahetunnine otseülekanne algab koos teleülekandega õhtul kell kümme.

Eurovisiooni poolfinaali saab vaadata nii televiisorist, mobiiltelefonist kui ka otse interneti vahendusel.

Mobiiltelefoniga saab otseülekandeid jälgida aadressil http://m.err.ee
Kui soovite seda teha läbi mobiilse aplikatsiooni, siis seda saab alla laadida järgmistelt linkidelt:
iPhone
Android
WindowsPhone

Internetist saab otseülekannet jälgida siin http://
eurovisioon.err.ee/ kusjuures I poolfinaali ja finaali ajal saate valida, kas soovite ETV otsepilti jälgida originaal-, Raadio 2 või venekeelsete kommentaaridega. Sealsamas on avatud ka kommentaarium, kus sõna võtavad muusikaeksperdid eesotsas Mart Normetiga ning oma kommentaare kirjutavad ka Mart Juur ja Andrus Kivirähk.

Ka harjumuspärasel moel lihtsalt televiisorist ETV kanali vahendusel eurovisiooni jälgival muusikasõbral on nüüd hea võimalus vaadata otsepilti koos Mart Juure ja Andrus Kivirähki mõnusa huumoriga vürtsitatud kommentaaridega. Selleks tuleb digiboksi puldil otsida üles koht, kus saab saate heliriba vahetada ja valida selleks kanal, kus heli mängib vana hea Raadio 2.

Ja see pole veel kõik! Elioni võrgus olevad eurogurmaanid saavad naudiskleda Eurovisiooni ülekannet selleks spetsiaalselt avatud HD kanalis, mis võimaldab saadet vaadata väga hea heli ja detailirikka ja kvaliteetse pildi vahendusel.

Rahvusringhäälingu ja Raadio 2-ga Eurovisioonile!


Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}