Saada suvi ära Raadio Kahega Hiiumaal!

Kõik asjad saavad kord ümber ja erandit ei tee ka äikesetormide ja paduvihmade seltsis lõpu poole rühkiv tänavune kaunis suveaeg.

Oma viimast sõna pole suvi siiski veel öelnud ning Eestimaal käib tema ärasaatmine ikka koos suure peoga. Muinastulede ööviikingite iidne tava rannaäärtes lõkketuled põlema süüdata – on selleks nagu loodud!

Loomulikult ei saa sellest ilma jääda ka Raadio 2 ja tänavu otsustasime lausa oma lõkke läita ning sellele lisaks ka kõva peo püsti panna! Sõidame kambakesi Hellamaa randa Hiiumaale ja kutsume sinna ka sind ja kõiki sinu sõpru. Kitarrikohvrid ja trummipulgad pakivad sadulakottidesse Winny Puhh, Vaiko Eplik ja Eliit ning Genka, plaadikohvrid laovad head kraami täis Heidy Purga, Joosep, K-Sein & MHKL – Grind, Raul Saaremets ning Nestor & Morna, kõiki neid kuuleb muinastulede ööl Hellamaa rannas ka muusikat mängimas.

Ürituse algushetk on laupäeval, 31. augustil kell 18.00 ning tuled süütame kell 21.30. Pidu on tasuta ja telgi olemasolu tagab ka ilmastikukindluse.

Sõida koos Raadio Kahega augustilõpuks Hiiumaale rokkima ja pane suvele väärikas punkt!

Uuri lähemalt ka Facebookist!Vaata veel...
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}