Raadio 2 otsib Põhja-Tallinnale uut naislauljat

Raadio 2 otsib Põhja Tallinnale uut naislauljat

Eesti tuntumaid muusikalisi gruppe Põhja-Tallinn ning Raadio 2 on löönud kampa, et leida bändile uus naislaulja. Hetkel lauljakohustusi täitnud Liis Lemsalu on hõivatud isiklike projektidega ning bändi tihe ajagraafik eeldab täiskohaga laulja olemasolu.

„Meid ootavad ees töised suvekuud, kus suurem osa ajast veedame ratastel ja lavalaudadel” sõnab bändi eestvedaja Wild Disease. „See on asi, millega kandideeriv tütarlaps peaks kindlasti arvestama: bändi tegemine on fun, aga samas ka tõsine töö nii laval kui stuudios” lisab Wild.

Kuna uue lauljaga on kiire, siis otsustati sobiva bändiliikme leidmiseks jõud ühendada Raadio 2-ga. Bändis kitarri mängiv Eric Kammiste lisab:” Oleme küll juba eelnevalt testinud mitmeid kandidaate, kuid mõtlesime siiski asja suurema kella külge panna. Võib juhtuda, et me jätkame otsinguid ka pärast 1.maid, sest üks asi on hea lauluhääl ja teine asi on kollektiivi sobitumine. Aga eks näis mis saab ja loodame parimat”.

Osalemiseks peab kandidaat olema otse loomulikult naissoost, vähemalt 18-ne aastane ning saatma enne 1. maid Raadio 2-te demo loost „Lähen ja Tulen”, mille instrumentaal leiate Raadio 2-e või Põhja Tallinna Facebooki lehelt. Seal on kirjas ka kõik muud osalemistingimused.

Põhja Tallinn tegi Raadio 2 Aastahiti hääletusel puhta töö, võites kodumaises kategoorias nii Aastahiti, Uue tulija kui Aasta Bändi kategoorias.


OSALEMISTINGIMUSED


Sul on võimalus saada Eesti kõige populaarsema bändi ridadesse, kui vastad nendele kriteeriumitele ja nõustud järgnevate tingimustega:

- Oled naissoost

  • Oled vähemalt 18- 25. aastane

  • Oskad laulda ja tunned, et Põhja-Tallinna looming on see, mis ühtib sinu eelistustega

  • Tunned, et suudad anda sama palju või veel enamatki kui Sinu eelkäijad bändis

  • Sul peab olema piisavalt aega pühenduda bändi tegemisele. See hõlmab nii tihedat kontserdigraafikuid kui päevi, nädalaid ja kuid stuudiotööd

  • Sa oskad kõiki Põhja Tallinn naisvokaali osasid juba praegu peast (või saad need mai alguseks selgeks)

KUIDAS OSALEDA?

PUNKT 1

Saada aadressile Raadio2PohjaTallinn@gmail.com oma:

  1. Nimi

  2. Vanus

  3. Elukoht

  4. Millist muusikat kuulad?

  5. Lühike argument, et miks just Sina peaksid oleme Põhja Talinna uus laulja?

PUNKT 2

Lae alla Põhja Tallinna loo „Lähen ja Tulen” instrumentaal ning lindista ükskõik mis vahendeid kasutades oma versioon refräänist, et meil tekiks ettekujutus Sinu lauluoskusest. Boonusena võid valida  veel mõne suvalise artisti suvalise loo, et me saaks paremini aimu kui hästi sa laulad.
Loo saad alla laadida siit

PUNKT 3

Kirja teemaks (subject) kirjuta oma nimi ning lisa e-kirjale üks täispikkuses pilt endast ning saada eelpoole mainitud aadressile:

Raadio2PohjaTallinn@gmail.com

6 PARIMAT AVALDATAKSE 26.APRILLIL NING KUTSUTAKSE RAADIO 2-te VIIMASLE INTERVJUULE.

LÕPPFINAAL TOIMUB 1.MAIL ning 3.MAIL ASTUD SA BÄNDIGA JUBA LAVALE esitamaks nende uut singlit!!!

Märkused:

1. Raadio 2 ja Põhja-Tallinn jätavad endale õiguse muuta aktsiooni ajagraafikut ning sobiva kanditaadi mitteleidmisel võitjat mitte välja kuulutada

2. Saadetud audiomaterjale võib Raadio 2 kasutada oma tegevuses ilma lisatingimuste esitamiseta saatja poolt

3. Salvestatud lugu võiks olla mp3 formaadis ning kogu manustatd (attachitud) kirja sisu (pilt+helinäide) ei tohiks ületada 10MB.

4. Raadio 2 ja Põhja-Tallinn jätavad endale õiguse lisada veel märkusi

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}