Selle suve suurim rockikontsert - Green Day Lauluväljakul!

Kuula Pleierit, võida pilet ja plaat!
Green Day on tänaseks üks suuremaid rockbände maailmas ning nende punksound koos üha laieneva kuulajaskonnaga on bändi viinud sinna, kuhu rajasid tee Smashing Pumpkins ning Red Hot Chili Peppers. Bänd on 25 aastase karjääri jooksul müünud rohkem kui 70 miljonit albumit, võitnud 5 Grammy auhinda ning bändi varamusse kuuluvad muuhulgas hitid "21 Guns", "Boulevard of Broken Dreams", "American Idiot", "Basket Case" jpt.

25. juunil annab Green Day kontserdi Tallinna Lauluväljakul. Tegemist on Green Day ainsa showga Balti riikides.

Green Day 2012 aastal ilmunud triloogia Uno! Dos! Tré! on Raadio 2 selle nädala plaat ning Koit Raudsepp loosib saates Pleier välja iga päev ühe kolmest plaadist ning samuti ühe pileti 25. juunil toimuvale kontserdile.

Green Day loojateks on kaks lapsepõlvesõpra Billie Joe Armstrong (kitarr, vokaal) ja Mike Dirnt (bass), kes juba 14aastaselt tegid Põhja-Californias Berkeleys oma esimese bändi Sweet Children. 1989. aastaks oli gruppi lisandunud ka trummar Al Sobrante ja nimi muudetI Green Dayks.

ETV meelelahutussaadete toimetuse juhataja Mart Normeti sõnutsi on Green Day muusika ja esinemiste võtmeks nooruslik uljus ja teatav arrogants. "Mulle tundub, et Green Day mehed ei kasva kunagi suureks," lausus Normet. "Kuigi tegu on A-kategooria bändiga, kel on selja taga 25 esinemisaastat, tohutu hunnik auhindu ja kaks rokkooperit, ei paista väsimus kusagilt."
Kuula Eesti parimat noorteraadiot, võida Green Day plaat ning pääse kontserdile Lauluväljakul!
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}