Justin Petrone: Kurat on alati kasulik

Peek & Pedaru võõrustasid ajakirjanik, kirjanik ja muusik Justin Petronet, kelle raamatud "Minu Eesti" (1. osa alapealkirjaga "Kas lubate elada?" ja nüüd värskelt ilmunud 2. osa "Mida sa tahad?") troonivad raamatumüügiedetabelite tippudes ja igakuised kolumnid rõõmustavad ajakirja Anne&Stiil lugejaid.

New Yorgist pärit Justin Petrone tutvus oma abikaasa Epuga Soomes väliskorraspondentide kursusel ning sealt edasi algas integreerumine Eesti ühiskonda. Nüüd elavad nad õnnelikult Viljandis, kasvatavad lapsi ning kirjutavad ja kirjastavad raamatuid.

Justin on ära õppinud eesti keele ja lobiseb ladusalt, ka killurebimine tuleb tal hästi välja. Muu hulgas tuli saates juttu ka sellest, kas Justin on juba eesti keeles ropendamise ära õppinud? "Mina kasutan õelaid sõnu. Nagu see "kurat" on alati kasulik. Ütled näiteks "Kuradi kuradi kurat!" - Väga hea tunne tuleb," räägib ta ning lõbustab kuulajaid lahedate lugudega oma segadusse ajavatest seiklustest, nagu näiteks siis, kui keegi preili tema poole pöördus, öeldes: "Vabandust. Mu aku on tühi. Kas teil krokodillid on?"

Lisaks rääkis Justin söögist ja muusikast, eesti naistest ja meestest ning sellest, miks talle meeldib siin elada.

Kuula intervjuud Justin Petronega SIIT

Loe ka Justin Petrone blogi Itching for Eestimaa http://palun.blogspot.com


Peek & Pedaru on saatega "Siin me oleme" eetris E-N kell 13-16Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}