Tallinn Music Week tuleb külla Kuulderaadiusele!

Vabariigi ärksamate muusikasõprade nädala sündmuseks on kahtlemata talendifestival ja muusikatööstuse konverents Tallinn Music Week. Raadio 2 võtab festivalist ise aktiivselt osa, käime showcase’idel ja kontsertitel, meie reporterid on kohal põnevamatel üritustel ja nädalavahetusel teeme festivalist kaks erisaadet kokku kuue tunni pikkuselt.

Samuti tuleb Tallinn Music Week juba nädala sees vastu külla meile. Sten Teppan võõrustab nädala lõpuni tööpäevadel Kuulderaadiuses erinevaid artiste, kolmapäeval tuleb Stenile külla mõnda aega vaikselt püsinud ja nüüd TMW raames uuesti lavalaudadele astuv ansambel Dahling, neljapäeval külastavad Steni ansambel Rubik naabermaalt Soomest ning eelkõige Bombillaze solistina tuntud ning Tallinn Music Weekil ka sooloartistina ülesastuv multiinstrumentalist Silver Sepp.

Reedel pakub Sten hommikukohvi järjekordsele Soome bändile, samal õhtul Von Krahli teatris üles astuvale Husky Rescuele ning läbi astub ka Noortebänd 2011 võitja Sibyl Vane.

Rubik, Silver Sepp, Husky Rescue ja Sibyl Vane võtavad kaasa ka mõned pillid ja esitavad meile ka mõned lood. Püsige Kuulderaadiuses tööpäeva hommikuti kella kümnest üheni!

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}