"R2 Keikka" pakub seekord põgusat ülevaadet Montreux Jazz Festivalist

Raadio 2 saatesari "R2 Keikka" toob kuulajateni olulised kontserdid kogu Euroopast. Homme kell 18 on eetris Montreux Jazz Festival 2013 parimad palad: Sixto Rodriguez, James Blake, Kendrick Lamar, Wyclef Jean.

It's live or never!

Kui saade “R2 Live” jäädvustab ja edastab Eesti pop- ja rockmuusikute hetkevormi, siis “R2 Keikka” pakub välismaiste bändide uuemaid kontserte. Kui “R2 Live” on just nagu kodumaine perepoeg, siis “R2 Keikka” on just nagu tema juurde elama võetud vahetusõpilane - paljudel juhtudel muidugi pigem külla tulnud rikas sugulane.

”R2 Keikka” on moodsa raadio jaoks umbes samasugune vana kooli kordumatu elamus, nagu tavaline peolkäik. Raadio 2 kontsertsari R2 Keikka pakub koostöös EBU/Eurosonicuga põgusaid ülevaateid Montreux Jazz Festivalist.

See on väärikas ja hiiglaslik üritus, mille kavas on vaatamata nimele juba aastaid olnud parajas koguses mitte-jazzi. Seekordse raadiokontserdi peaosas on tänu dokfilmile "Searching for Sugar Man" lõpuks ometi maailmakuulsaks saanud vanameister Sixto Rodriguez.

”R2 Keikka” on Raadio 2 eetris neljapäeval kell 18.

Silmad kinni, klapid pähe ja head pidu!

Saatesari “R2 Keikka” valmib Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) noorteraadiote üksuse Eurosonic liikmesjaamade abiga.Vaata veel...
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}