R2 Tallinn Music Weekil!

Raadio 2 on sel nädalalõpul festivalil Tallinn Music Week.

30. märtsist 1. aprillini kuuleb R2 lainelt eksklusiivseid intervjuusid artistide ja tegijatega, ülekandeid otse sündmuskohalt, kommentaare, lõbusaid hüüatusi, festivalimelu ja rohkelt head Eesti muusikat.

Heidy Purga, R2 peatoimetaja: „Raadio 2 pakub neile, kes ise festivalist mingil põhjusel osa ei saa võtta, võimaluse olla festivalilainel. Nii jõuavad R2 eetrisse TMW esinevad muusikud, intervjuud otse sündmuskohalt ning üldine festivalimelu kajastus. Selle nädala jooksul on Raadio 2 kodumaise muusika pulsil. Festivali erisaated R2 eetris on laupäeval kell 15 - 19 ja pühapäeval kl 16 - 18. Püsige lainel.“

Lisaks terve festivalinädalavahetuse kestvale eriprogrammile on Tallinn Music Week kajastatud ka Raadio 2 festivalinädala-programmis. Enne lõunasööki pakub „Kuulderaadius“ värskelt ilmunud muusikat ning saatejuht Sten Teppan tutvustab omal valikul lähemalt ka artiste Tallinn Music Weeki pikast esinejatenimekirjast. R2 kuulaja tööpäevade lõunakaaslasteks on Maris Üksti ja Tõnu Pedaru, kelle rikkalikus buffeemenüüs on huvitavad külalised, lõbus lobisemine, mõnus muusika ja muud maitsvat. Tallinn Music Weeki teemadel võetakse „Siin me oleme“ luubi alla nii mõnigi põnev persoon, artist või muusikainnovaator. Argipäeva lõpetab ja vaba õhtut alustab „Pleier“ - segu värskest muusikast ning muusika- ja meelelahutuseuudistest, Pleieri pealikud Koit Raudsepp ja Heidy Purga loosivad igal õhtupoolikul välja ka festivalipasse, millega pääseb kõikidele festivali kontsertidele.
 
Tallinn Music Week toimub 29.-31. märtsil üle Tallinna linna. Festivali raames astub üles 183 artisti ligi 30 laval, sel aastal on festivalikavas ka päevane linnalavade programm, mille raames annavad tasuta kontserdi 50 festivaliartisti. Linnalavakontserdid leiavad aset Viru Keskuses, LHV Tallinna pangakontoris, Nordic Hotel Forumi sviidis, Skype’i kontoris, Solarise Apollo raamatupoes, Disaini- ja Arhitektuurigaleriis, plaadipoes Biit, kohvikus Must Puudel ja lastemuuseumis Mia-Milla-Manda.

Lisainfo: www.tallinnmusicweek.ee
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}