"R2 Keikka" toob neljapäeval kuulajateni Rudimentali

Raadio 2 saatesari "R2 Keikka" toob kuulajateni olulised kontserdid kogu Euroopast. Neljapäeval kell 18 on eetris Rudimental (Studio Brussel Club 69).

It's live or never!

Kui saade "R2 Live" jäädvustab ja edastab Eesti pop- ja rockmuusikute hetkevormi, siis "R2 Keikka" pakub välismaiste bändide uuemaid kontserte. Kui "R2 Live" on just nagu kodumaine perepoeg, siis "R2 Keikka" on just nagu tema juurde elama võetud vahetusõpilane - paljudel juhtudel muidugi pigem külla tulnud rikas sugulane.

"R2 Keikka" on moodsa raadio jaoks umbes samasugune vana kooli kordumatu elamus, nagu tavaline peolkäik.

Eelmisel aastal sammus briti elektroonikanelik Rudimental kõikvõimalike edetabelite sisse (Raadio 2 Aastahiti Top10 kaasa arvatud) ning jätkab seal troonimist tänaseni. Neljapäeva õhtul kuuleme, mida tegid tüübid selle aasta maikuus Euroopa pealinnas Brüsselis.

 "R2 Keikka" esinemispaigaks on seekord Belgia flaamikeelse ringhäälingu VRT noortejaama Studio Brussel eksklusiivne kontsertsaal Club 69.

"R2 Keikka" on Raadio 2 eetris neljapäeval kell 18.

Silmad kinni, klapid pähe ja head pidu!

Saatesari “R2 Keikka” valmib Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) noorteraadiote üksuse Eurosonic liikmesjaamade abiga.Vaata veel...
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}