Õhtul on eetris viienda teisipäeva erisaade - Punkröntgen

Teatavasti on Raadio Kahe õhtuses vööndis teisipäeviti eetris vaheldumisi kaks saadet. Teisel ja neljandal teisipäeval "Röntgen" ja esimesel ning kolmandal "Punkpolitsei". Kuid mis saab siis kui ühes kuus on viis teisipäeva ning saadete ajad ähvaradavad järgmisest kuust vahetusse minna?

Tuleb teha erisaade, peale mida jätkub kõik kuulajale harjumuspäraselt, otsustasid röntenoloog Anders Melts ning punkpolitseinikud Uims ja Niineste. Ning et põnevam oleks, mängib Melts kuulajatele punki ning Uims ja Niineste keskenduvad gootimuusikale.

"Teisipäevane Punkröntgen saab olema üks omamoodi saade, veidra muusika ja pullide mälestuste ning seostega. Mõnusaks kuulamiseks mõlema saate kuulajatele ja peaks ütlema, et Metallioni sõbrad võiks ka kõrva peale panna. Kahju, et eeter vaid tunni välja kannatab aga loodame parimat," on Melts eile lõbusas meeleolus kulgenud salvestusega rahul. Uims ja Niineste lisavad: "Oskasime üksteist meeldivalt üllatada, jagub kindlasti rõõmu ka kuulajatele."

Viienda teisipäeva erisaade Punkröntgen on eetris teisipäeval 29. novembril kell 23.00 Raadio Kahe lainepikkusel ning internetis r2.ee.
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}