Punkpolitsei on sügisest eetris kaks korda kuus

Möödunud septembris Raadio Kahe õhtuses vööndis alustanud punkrokisaade „Punkpolitsei” on algavast hooajast eetris kaks korda kuus – igal esimesel ja kolmandal teisipäeval kell 23.00. Saadet juhivad endiselt Lauri „Uims” Leis ja Mart Niineste.

„Rohkem eetriaega tähendab rohkem muusikat ja rohkem põnevaid punk-külalisi,” sõnavad saatejuhid. Uue hooaja esimeses saates kuulatakse üle 15-aastane punkansambel Kurjam. „Samuti jätkame vähem tuntud kaasaegsete Eesti punkbändide tutvustamist. Eelmisel hooajal jätkus neid igasse saatesse, ehk edaspidigi,” on Leis lootusrikas.
Niineste hinnangul on „Punkpolitsei” leidnud nii oma kuulajad kui ka osutunud arvestatavaks väljundiks Eesti punkansamblitele: „Tegin väikse statistika ja esimese hooaja enimmängitud heliloojaks osutus Kurmet Kahju. Enimmängitud Eesti bändiks Monstercõuq. Teist kuni neljandat kohta jagavad RPM, No Fun ja NMR. Kokku on hooaja jooksul eetris käinud veidi üle kahekümne uue Eesti punkloo.” Ta täpsustab: „Neist RPM-i "Lost Girlfriend" oli detsembris Raadio Kahe nädala demo ja No Funi "Kevad" on saanud Koit Raudsepa saates ja pärastlõunases vööndis arvestatavalt eetriaega.”
„Punkpolitsei” teise hooaja esimese saate külaline on Kurjam. Sel reedel oma viieteistkümnendat sünnipäeva pidava satiiriline punkansambel, laiemalt tuntud hittidega „Surnupesuvesi”, „Karske reede”, „Mees sa ei tea kui kiiresti ma löön” ja „Kuumalaine Stroomi rannas” ning „Pohmakaga tööl”.
„Punkpolitsei” on 2011/12 hooajal eetris iga kuu esimesel ja kolmandal teisipäeval kell 23.00 peale indie-saadet „Nestor ja Morna”, vaheldumisi tumeda elektronmuusika saatega „Röntgen”.
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}