Legshaker lajatab uue singliga südaööl aja seisma

Tunamullu esikalbumiga "Maksmata võlad" kodumaa muusikataevasse kerkinud folkpunkansambel Legshaker üllitab täna uue loo. Pala "Seisma jäänud aeg" on esimene singel Legshakeri teiselt albumilt, mille ettevalmistamisega bänd praegu tiheda esinemisgraafiku kõrvalt tegeleb. Loo esmaettekanne toimub täna kell 23.00 algavas Raadio Kahe Punkpolitsei saates.  

„See lugu on meil prooviruumis olnud tegelikult ligi aasta aga alles nüüd tundsime,et see on niisugune,et võime sellega stuudiosse minna“ ütleb Legshakeri inimrütmimasin Meelis Oi Juss pala kohta. Hoogne "Seisma jäänud aeg" esindab Legshakerit tema eheduses ja headuses - tempoka punkroki vundamendile on laotud rahvapillide kaasahaaravad meloodiakäigud ning bändi varalahkunud sõnademeistri punkar Za-Za kaustikust pärit tekst. "Ta vaatas uudiseid ja eetris olid ainult sõjasuudised, see inspireeris teda seda teksti kirjutama," täpsustab Oi.  

"Üks kolmest parimast kaasaja Eesti punkbändist," on Punkpolitsei saatejuhid Lauri Leis ning Mart Niineste Legshakeriga rahul ja täpsustavad, et seekord kuuleb saates ka aastast 1986 tegutseva ning laupäeval Tallinnas Von Krahlis ja pühapäeval Tartus Rock'n'Rolli klubis esineva Inglismaa punkansambli Active Minds eksklusiivintervjuud ning kodumaist koolipoistepunki. 

Legshakeri singli "Seisma jäänud aeg" esitluskontsert toimub 25. oktoobril Tallinnas Von Krahli teatri baaris. Õigupoolest on tegemist topeltesitlusega, sest samal pungipeol esitleb oma esikalbumit helilooja ja kitarristi Allan Vainola taasühinenud koolipõlvebänd, üks Eesti ja kogu tollase Nõukogude Liidu esimesi punkansambleid Ajutine Valitsus. „Kontsert tuleb raju,endast 100% annavad nii Ajutine Valitsus kui Legshaker“ hoiatab Legshakeri solist Tarmo Tamm.  

Legshaker Facebookis https://www.facebook.com/#!/pages/Legshaker/109808342421345?fref=ts

Ajutine Valitsus Facebookis https://www.facebook.com/#!/pages/Ajutine-Valitsus/125483990859260?fref=ts

Esitluskontsert Facebookis https://www.facebook.com/#!/events/455793597797811/
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}