Hollywoodi konnatiik: Carola Madise reportaaž

Igal reedehommikul veidi enne kella 9 helistavad Igor ja Oleg L.A. staarikeerises möllavale Carola Madisele, et kuulda eksklusiivseid uudiseid. Selline on tänane saak:

DR. DRE KÕRVAKLAPID ON HALVAD!
Hip-hopi vast kõige kuulsama produtsendi Dr. Dre omanimelised Monster Beats kõrvaklapid maksavad ligi 400 dollarit, kuid olevat nii õudsa kavliteediga, et neid ei soovi keegi osta. Carola räägib, et ka Dre ise olevat nendega hädas ning kannab endaga kaasas mitut paari - juhul kui üks paar taas ära laguneb, pidavat mees need ära viskama ja võtma kotist uued - kuna klappide parandamine läheks kallimaks kui uute ostmine!

BRITNEY SPEARS KORRALDAB LAULUKIRJUTAJATE LAAGRI
Britney valmistab hetkel ette uut albumit, kuid stuudiosse ta enam nii tihti ei viitsi minna, vaid kutsub laulukirjutajad ja produtsendid enda poole koju. Kohe peaks algama ka Laulukirjutajate laager - kõik saadaolevad head heliloojad ja tekstimeistrid kogutakse mingiks ajaks teatud eraldatud kohta, et nad kirjutaksid üheskoos sobivaid lugusid. Ühe hitipotsentsiaaliga pala olevat Spears juba välja praakinud, kuna seal sisalduv sõna "fuck" ei sobivat tema noore ema imidžiga!

Hollywoodi konnatiik on tagasi järgmisel reedehommikul umbes kell 8.45
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}