Raadio Kahes alustab uus rubriik "Nädala nägu". Esimene nägu on Mikk Tammepõld!

Raadio 2-s töötab terve plejaad uskumatult omapäraseid, andekaid ja huvitavaid inimesi. Kas Sina tead, kes nad kõik on? Veelgi enam, oled Sa ka näinud nende raadiomesilaste nägusid?

Selleks, et meie toredad kuulajad teaksid ja näeksid, kes on see meeskond, kes hoolitseb selle eest, et R2 säilitaks oma unikaalse olemuse ning põneva ja hariva sisu, tutvustame igal teisipäeval ühte raadiotöötajat.

Niisiis hakkab üks kord nädalas ilmuma rubriik „Nädala nägu“, kus kümnele küsimusele vastates tutvustab, avab ja näitab end üks R2 kollektiivi liige.

Esimene „Nädala nägu“ on MIKK TAMMEPÕLD.

Millal Sind eetris kuuleb?

Kolmapäeviti kella kaheksast üheksani õhtul.

Millist saadet (saateid) R2-s teed?

Saade, mida koos Bert Järvetiga teeme, kannab nime "Rocki ministeerium“. Selles tunniajases saates kuuleb head ja paremat, mida tinglikult võib nimetada rokkmuusikaks. Püüame repertuaari hoida võimalikult mitmekesisena.

Mis on raadios Sinu ametinimetus (kõik töötajad pole teadagi ainult saatejuhid ja DJ-d)?

Saatejuht

Kaua oled R2-s töötanud?

Alates septembrist 2013.

Kuidas jõudsid Raadio Kahte?

Saatejuhtimise vastu olen huvi tundnud juba mõnda aega. Pakkumine saadet juhtida tuli R2 heade inimeste poolt üsna ootamatult, aga kaua pead murdma ei pidanud.

Kirjelda oma esimest naljakat ja meeldejäävat juhtumit/sündmust raadios.

Ilmselt on need naljakad ja meeldejäävamad seigad alles ees. Eks need esimeste saadete apsud hiljem tagantjärele naljakatena tundu. Praegu veel äpardused naerma ei aja.

Mida mäletad esimesest tööpäevast?

Eks ikka seda ärevust, mis esimese saate tegemisel tekkis. Esimest korda puldi taga istudes ei tundnud ma end kõige kindlamalt. Multitasking pole just meeste tugevaim külg, vähemalt minul mitte.

Milliseid saateid ise R2-s kuulad ja milliseid julgelt ka sõbrale soovitaksid?

Minu lemmiksaated on „Leviosuti“ ja „Rahva Oma Kaitse“. Viimast kuulasin juba koolipoisina. Sten Teppani juhitud „R2 Live“ on väga tänuväärne ettevõtmine Eesti kaasaegse muusika talletamisel. „Pleierit“ ja „Kuulderaadiust“ sattun ka tihti kuulama.

Räägi enda muusikaeelistustest, mida kuulad?

Kuulan muusikat seinast seina - see võib olla jazz, klassikaline muusika või ka peavoolu pop. Uus muusika peab mind kuidagi liigutama ja inspireerima. Siis juba võtan aja, et süvenenumalt kuulata. Hindan muusikat, mis on tehtud reaalseid muusikainstrumente kasutades. Suure huviga kuulan uut kodumaist muusikat. Julgen väita, et meie pop- ja rokkmuusika on praegu väga heal tasemel, ja valik on mitmekesine. Minu muusikalise maitse kujundajad on olnud ennekõike legendaarsed Briti rokilaine bändid: Queen, Led Zeppelin, The Beatles, Pink Floydetc. Palju olen kuulanud ka Ameerika bluusi ja folki.

Millega tegeled lisaks raadiotööle? Mida teed raadioväliselt?

Muusikaga. Olen vabakutseline muusik, laulukirjutaja ja laulja. Bändid Brides in Bloom ja Dramamama peaksid olema raadiokuulajale tuttavamad nimed. Praegu tegelen oma esimese sooloplaadi salvestamisega.

Järgmisel teisipäeval tutvustab end juba uus töötaja!Vaata veel...
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}