Seamus Haji juhib laupäeval Tallinn Express saadet

Tunnustatud housemuusika dj ja produtsent Seamus Haji külastab sel laupäeval, 22. detsembril Raadio 2 saadet Tallinn Express, kus tema juhtida jääb õhtu teine saatetund kell 20 - 21.00.

Seamus Haji saavutas oma ülemaailmse tuntuse loo „Last Night A Dj Saved My Life“ tantsuversiooniga 2004. aastal, millele on järgnenud rida tantsumuusika edetabelite tippe vallutanud hitte. Lisaks omaloomingule on Seamus Hajilt pärit palju remikse erinevatelt artistidelt nt: Rihanna, Mariah Carey, Brandy, Roisin Murphy, Moby, Jamiroqui, Hurts, Calvin Harris jt. DJna on Seamus Haji hinnatud nii oma suurepäraste tehniliste oskuste kui muusika valiku poolest – ta on töötanud erinevates plaadipoodides, plaadifirmades, kirjutanud arvustusi ja artikleid muusikaajakirjadele ning juhib raadiosaadet ja plaadifirmat Big Love.

Tallinn Express on laupäevane Raadio 2 õhtuse vööndi saade ning kord kuus toimuv üritus klubis Studio. Tallinn Expressi veavad Meelis Meri ja P.Julm, kes koos tegutsedes moodustavad artistinime Rulers of The Deep. Tallinn Express saadetes on esinenud erinevad djd ja produtsendid meilt ja mujalt, nende seas Tom Middleton, Sebastian Davidson, Milton Jackson, Bogdan Taran, Max Lomov, Dj Yellow, Funk D´Void jt.


Lisaks 22. detsembri Tallinn Express saatele on Seamus Hajit võimalik kuulda ka samal õhtul klubis Studio.

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}

Samal teemal