Tjuun In võtab koos Anna-Liisa Supi ja Indrek Varendiga aasta kokku

5. jaanuari pidu Tjuun In on pühendatud 2012. aasta paremikule trummis ja bassis. Lisaks saatejuhtide Qba, To-Sha ja L.Eazy möödunud aasta lemmikutele, tulevad mõned lood esitusele uues võtmes, koos lauljatar Anna-Liisa Supi ja saksofonist Indrek Varendiga.
 
Anna-Liisa Supp on esimese Eesti otsib Superstaari saate üks finaliste, kes on teinud koostööd mitmete artistdega. Oma praegust muusikalist tegevust kirjeldab ta: „Töötan hetkel koos DJdega, üks akustiline projekt on ka. Olen viimasel ajal funky lainel olnud, kuid tegelikult on igapäevane playlist žanriliselt küllalt lai.“ Tjuuni Inil laulab Anna-Liisa esmakordselt trumm ja bass muusika saatel

Indrek Varend alustas saksofoni õpinguid 12-aastaselt Kuusalu muusikakoolis, läks edasi õppima Georg Otsa nimelisse kooli ja lõpetanud oma tudeerimise saksofoni erialal ka seal, jätkab Indrek hetkel õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Lisaks õpingutele mängib ta Flavours nimelises bändis ja osales eelmisel aastal ka Ewert and The Two Dragons live-tuuridel.
Tjuun In on Raadio 2 õhtuse vööndi raadiosaade, mida juhib Eesti trummi ja bassi kuldne trio Qba, To-Sha ja L.Eazy. Kahetunnine raadiošõu on R2 eetris reedeti kell 22:00-00:00 tuues kuulajateni parimaid palasid drum’n’bass muusikastiilist. Tjuun In’i väisavad ka külalisdjd nii meilt kui mujalt, samuti väljub Tjuun In nimeline saade mõnikord eetrist peole.
 
Laupäeval, 5. jaanuaril esinevad Tjuun Inil Anna-Liisa Supp, Indrek Varend, Qba, To-Sha ja L.Eazy
Pilet enne 30:30 4 euri, hiljem 6 euri.
 
Uksed avatakse kell 23:00.
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}

Samal teemal