Tjuun In-ile saabub reedel trummi ja bassi suurkuju Utah Jazz!

Briti drum'n bassi veteranbänd Utah Jazz esitleb sel reedel, 3. oktoobril Tallinnas Sinilinnus oma uut albumit "Portfolio".

Peol Tjuun In esineb seekord kaks väliskülalist Suurbritanniast, BCee ja Utah Jazz. Viimane esitleb oma viimatist albumit "Portfolio".

Utah Jazz on Inglise trummi ja bassi DJ ning produtsent, kes on selle stiili meloodilisema poole üks suurkujusid. Temalt ilmunud neli albumit, "Its A Jazz Thing", "Vintage", "Groove Therapy" ja äsja saabunud "Portfolio". Utah Jazz on lisaks sooloprojektidele teinud kaastööd ka legendidega nagu Alex Reece, Wax Doctor ja Drumajik ning otse loomulikult oma loomingu eest ka auhinnatud. Tema viimatine pikk plaat "Portfolio" valiti juuli Mixmagi "Album of The Month" kohale. Kuula lugu plaadilt.

BCee on Spearhead plaadifirma omanik, alustas plaadimängimist juba 1995. aastal ning jõudis trummi ja bassi juurde kuus aastat hiljem.

Kodumaistest djdest mängivad kahes saalis plaate Slammin, Qba, L. Eazy, Jaan Jaago ning Philgood. Visuaalide eest hoolitseb VJ Teng.

Tjuun In on Raadio 2 õhtuse vööndi raadiosaade ja pidudesari, mida juhib Eesti trummi ja bassi kuldne trio Qba, To-Sha ja L.Eazy. Kahetunnine raadiošõu on R2 eetris reedeti kell 22.00 - 00.00 ning toob kuulajateni laia spektri drum’n’bass muusikastiilist. Novembris tähistab pidudesari Tjuun In oma 15. sünnipäeva.

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}