Tjuun In väljub reedel eetrist peole Sinilindu

Sellel reedel, 6. septembril toimub klubis Sinilind Tjuun In, mille peaesinejaks on dj ja produtsent Makoto. Jaapani päritolu muusik alustab Eestiga oma Euroopa tuuri ja esitleb ühtlasi uut albumit „Souled Out Remix Album“. Talle sekundeerivad kohalikud Qba, To-Sha, L.Eazy, Hanna-Stella Haaristo, Taavi Luisk ja Jesper Saron.

Makoto on Jaapani melooilisema trummi ja bassi ning produtsent, kelle kaks albumit, „Human Elements“ (2003) ja „Believe In My Soul“ (2007 ilmusid legendaarse LTJ Bukemi Good Looking plaadifirma alt. Makoto eelviimane album „Souled Out“ ilmus kaks aastat tagasi tema isikliku plaadifirma alt ning äsja tuli välja Makoto „Souled Out Remixed“ LP, mida ta ka 6. septembril Tallinnas esitleb. Sinilinnus toimuv Tjuun In on Makoto Euroopa Tuuri esimene „peatus“.

Makotolt on ilmunud ka rida singleid ja EPsid, kus on kaasa teinud nt MC Deeizm, MC Conrad, Dj Marky, Zinc jt. Makoto muusika on suuresti mõjutatud 70ndate soulist, funk´ist ja jazz fusion´ist.

Tjuun In on Raadio 2 õhtuse vööndi raadiosaade, mida juhib Eesti trummi ja bassi kuldne trio Qba, To-Sha ja L.Eazy. Kahetunnine raadiošõu on R2 eetris reedeti kell 22:00-00:00 tuues kuulajateni parimaid palasid drum’n’bass muusikastiilist. Tjuun In’i väisavad ka külalisdjd nii meilt kui mujalt, samuti väljub Tjuun In nimeline saade mõnikord eetrist peole. Sel reedel suundutakse Sinilindu.

Pilet enne 00.00 6 euri, hiljem 9 euri.

Uksed avatakse kell 23:00.

Viited:
Makoto Live - Untold ft. Deeizm (Jabberloop Remix) - Live at Motion Blue Yokohama, Japan Feb 2012 http://youtu.be/0cWQVdA7f2o

Makoto and MC Conrad - Golden Girl
http://youtu.be/jcMSABXvP9Y

http://r2.err.ee/saated?saade=42&d=2012-07-06

http://en.wikipedia.org/wiki/Makoto_(artist)

https://www.facebook.com/makoto.humanelements?fref=ts

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}

Samal teemal